Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Tak przez lata zmienił się styl Dody. Od księżniczki kiczu do prawdziwej królowej estrady
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 29.05.2023 14:48

Tak przez lata zmienił się styl Dody. Od księżniczki kiczu do prawdziwej królowej estrady

Doda
KAPiF

Doda jest jedną z tych gwiazd, które od lat wzbudzają skrajne emocje. Na polskim rynku muzycznym próżno szukać drugiej takiej osoby. Bardzo ciekawie obserwuje się niewątpliwą ewolucję w stylu artystki. Dorotę z przeszłości z tą, którą teraz możemy podziwiać, łączy jedna rzecz. Wiesz jaka?

Krótkie spódniczki, kozaki i połączenie różu z czernią. Taki był niegdyś styl Dody. Może nie był on najwyższych lotów, ale z pewnością sprawiał, że wyróżniała się z tłumu. Weźmy pod lupę jej najważniejsze stroje.

Doda – królowa scenicznego kiczu

Doda zasłynęła dzięki programowi “Bar”, który emitowany był w stacji Polsat. Przez lata piosenkarka pozostała wierna “stacji matce” i chętnie uświetnia swoją obecnością różne imprezy. Dzięki temu możemy obserwować zmieniający się styl gwiazdy. 

Jednego nie można odmówić Dorocie, potrafi wyróżnić się z tłumu i to jak mało kto. Może czasem i czerpie inspiracje z zagranicznych artystów, ale dokłada do kreacji wiele osobistych akcentów, które sprawiają, że wygląda olśniewająco. Nie ma w tym również krzty obłudy, Doda po prostu taka jest. Lubuje się w outfitach, w których nie brakuje nagości, a także okazałych elementów, skóry czy błysku.

Monika Richardson jest gotowa na nowy związek? Niedługo po rozstaniu otworzyła się na temat miłości

Co Doda najbardziej lubi w swoim stylu?

Spokojnie można powiedzieć, że poza szczyptą elegancji, a także bardziej stonowanymi i dorosłymi propozycjami Dorota przez lata została ostentacyjnie seksowna. To element stylu, który nie zmienił się mimo upływu lat. 

Obecnie jednak każda sukienka ma w sobie więcej klasy, a także już na pierwszy rzut oka widać po nich jakość. Ewidentnie piosenkarka zrozumiała, że mniej znaczy więcej. Za to niezmiennie jej ulubionym elementem garderoby pozostają oryginalne buty na wysokim obcasie, które często zaskakują kolorem lub formą.

Doda kiedyś czy dziś – która lepiej czuje modę?

Jej wierni fani czasem tęsknią za dawną Dodą, która potrafiła wystąpić w kusej spódniczce i dopasować do niej ozdobny biustonosz wysadzany ćwiekami. Artystka jednak dorosła i jej gust również nieco uległ zmianie. Teraz woli długie kreacje, ale nie brakuje w nich pikanterii. 

Gwiazda po prostu kocha swoje ciało i jest z niego dumna. W końcu ciężko na nie pracuje. Myślicie, że Dorota ma w swojej szafie jeszcze kreacje, które nosiła jako księżniczka skandalu?

Zobacz zdjęcia:

Doda
Fot. KAPiF
Doda
Fot. KAPiF
Doda
Fot. KAPiF
Doda
Fot. KAPiF
Doda
Fot. KAPiF
Doda
Fot. KAPiF
Doda
Fot. KAPiF

 

Tagi: moda