Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Tak wyglądał ślub Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego. Wśród gości gwiazdorska śmietanka
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.05.2023 19:15

Tak wyglądał ślub Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego. Wśród gości gwiazdorska śmietanka

Małgorzata Kożuchowska
KAPiF

Czas szybko płynie i może to Was zdziwi, ale Małgorzata Kożuchowska w tym roku będzie obchodziła 15. rocznicę ślubu! Tak, dobrze widzicie! Pamiętamy jeszcze, jak odziana w białą, gładką suknię z głębokim dekoltem kroczyła w stronę ołtarza. 

Para stara nie afiszować się ze swoimi uczuciami, a aktorka bardzo skrupulatnie dobiera fotografie, które ukazują jej ukochanego. Przypomnijmy sobie, jak wyglądali tego wyjątkowego dnia i kto przybył na uroczystość.

Małgorzata Kożuchowska - 15 lat pięknej miłości

Co roku na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiają się zdjęcia z wystawnej uroczystości zaślubin. Nie brakuje pocałunków i innych czułych gestów. Do tego wychwala małżonka i nie szczędzi mu słów zachwytu. Widać, że znaleźli klucz do szczęśliwej relacji.

Para stara się zachować prywatność i nie ukazuje wspólnych momentów z życia na forum publicznym. Wiemy, ze Bartłomiej Wróblewski jest młodszy od Małgosi o 6 lat i z wykształcenia jest dziennikarzem. Pracował m.in. w TVP. Zakochani doczekali się wspólnie syna Jana Franciszka, który w tym roku skończy 9 lat.

Anja Rubik zaskoczyła w Cannes. Nie przyszła w wytwornej sukni, tylko spójrzcie na dół stylizacji

Małgorzata Kożuchowska - ślub na miarę gwiazdy

Ślub Małgorzaty Kożuchowskiej był bez wątpienia niemałym wydarzeniem medialnym, zwłaszcza że pojawili się na nim praktycznie sami aktorzy i celebryci. Kościół bardzo szybko wypełnił się ludźmi, a byli to jedynie najbliżsi znajomi gwiazdy.

Wśród zaproszonych pojawiła się obsada serialu “M jak miłość”. Do tego nie mogło zabraknąć ulubionych projektantów aktorki, czyli Gośki Baczyńskiej, Dawida Wolińskiego i Macieja Zienia. Imprezę uświetnili również Maciej Zakościelny, Weronika Książkiewicz, Edyta Olszówka, Justyna Steczkowska i Magda Gessler. Widać, że w 2008 roku Małgorzata Kożuchowska była jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie!

Odważna suknia panny młodej - Małgorzata Kożuchowska z ogromnym dekoltem!

Oczywiście uwagę przykuwała również odważna kreacja aktorki. Rzadko można uświadczyć jej fotek z tak głębokim dekoltem. Szczuplutka sylwetka wspaniale zgrywała się z klasyczną, lekko ciężką formą sukni. 

Gładki satynowy materiał dodawał jej królewskiego wyglądu. Gwiazda zdecydowała się na długi welon, a za cały projekt odpowiadał nie kto inny jak Gośka Baczyńska. Swoistą kropką nad i był delikatny makijaż i szeroki uśmiech, który nie schodził jej z twarzy. 

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska
Fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Fot. KAPiF
Teresa Lipowska
Fot. KAPiF
Gośka Baczyńska
Fot. KAPiF
Maciej Zakościelny
Fot. KAPiF
Magda Gessler i Dawid Woliński
Fot. KAPiF
Edyta Olszówka
Fot. KAPiF
Justyna Steczkowska
Fot. KAPiF
Weronika Książkiewicz
Fot. KAPiF