Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Tak zmieniła się Tola z Blog 27. Ledwo poznaliśmy ją na nowych zdjęciach
Alicja Markowska
Alicja Markowska 23.04.2024 08:02

Tak zmieniła się Tola z Blog 27. Ledwo poznaliśmy ją na nowych zdjęciach

Tola Szlagowska
fot. KAPiF

Tola Szlagowska i Ala Boratyn podbijały polską scenę muzyczną we wczesnych latach dwutysięcznych. Ich kariera nie potrwała długo, zespół Blog 27 zakończył działalność po zaledwie trzech latach. Jak wygląda dziś Tola Szlagowska?

Sukces Blog 27

Gdy Blog 27 pojawił się na polskiej scenie muzycznej, mówili o nim niemal wszyscy polscy nastolatkowie. Szeroko komentowane były zwłaszcza teledyski, na których wokalistki - Tola Szlagowska i Ala Boratyn - łączyły napływającą ze Stanów Zjednoczonych modę na styl emo z nie do końca współgrającą z nim muzyką pop.

Szybko osiągnęły sukces, a zespół wzbił się na szczyty popularności, wydając w 2005 r. debiutancką płytę “<LOL>”, a rok później zdobywając nagrodę MTV Europe Music Award dla “Najlepszego Polskiego Artysty”.

Mało tego, Blog 27 wyruszył nawet we wspólną trasę koncertową z niemieckim Tokio Hotel, którego gitarzysta Tom Kaulitz jest obecnie w związku z supermodelką Heidi Klum. Płyty Toli i Ali obecne były na półkach sklepowych na Węgrzech, we Francji, a nawet w Japonii.

Tylko u nas: To on jest największym wsparciem Luny. Do tej pory nie mówiła o tym publicznie Maja Hyży zabrała synów na ściankę. Chłopcy ze związku z Grzegorzem mają już 12 lat. To jej klony

Upadek Blog 27

Niestety, historia Blog 27 nie potrwała długo. W październiku 2006 r. Ala Boratyn poinformowała, że odchodzi z zespołu ze względu na osobiste i artystyczne różnice. Tola Szlagowska nie zamierzała się jednak poddawać.

Niestety, zespołowi nie pomogło dołączenie doń nieznanego wówczas jeszcze tak szeroko Barona, a płyta “Before I'll Die”, która ukazała się w 2008 r.,nie wzbudziła większego zainteresowania.

Tego samego roku grupa została rozwiązana. Tola Szlagowska wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie podjęła naukę w Alexander Hamilton High School oraz Los Angeles College of Music.

Jak wygląda dziś Tola Szlagowska?

Trzy lata temu Tola Szlagowska ponownie podjęła próbę zawojowania sceny, wydając solową płytę “Subtitles”. Przy okazji udzieliła kontrowersyjnego wywiadu redakcji “Wprost”, w którym opowiadała o swoim życiu w Polsce.

Bycie w Polsce jest dla mnie skazywaniem się na to, żeby być do końca nieszczęśliwą i trochę sfrustrowaną. Być może gdzie indziej też będę sfrustrowana, to nie jest tak, że są miejsca idealne, ale tutaj jest wyjątkowo źle. Ja po prostu już nie mogę tu wytrzymać - wyznała artystka.

Dzięki mediom społecznościowym możemy dowiedzieć się dziś, jak wygląda wokalistka Blog 27. Z pewnością niełatwo byłoby rozpoznać ją na ulicy. Przekonajcie się sami, oglądając zdjęcia poniżej.

Tola
Tola Szlagowska, fot. KAPiF
Tola
Tola Szlagowska, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, “Wprost”