Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Takich dodatków w Pepco jeszcze nie było. Eleganckie poduszki i koce na jesienne wieczory kupisz już za 40 zł
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 18.09.2023 15:25

Takich dodatków w Pepco jeszcze nie było. Eleganckie poduszki i koce na jesienne wieczory kupisz już za 40 zł

Photocreo/Canva/ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, Dodatki z Pepco
Fot. Photocreo/Canva/ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, Dodatki z Pepco

Pepco bardzo zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. W ofercie tego sklepu pojawiają się rozwiązania, które zaskakują perfekcyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem. Nowa kolekcja na jesień to niemałe zaskoczenie. Te wzory przywodzą na myśl luksusowe wnętrza.

Złoto i roślinne motywy

“Gilded Age” tak nazywa się kolekcja, która właśnie pojawiła się w sklepie Pepco. Propozycje dostępne w sieciówce zachwycają formą, a także kolorystyką. Epoka złotego wieku ma to do siebie, że ściśle nawiązuje do przepychu. Dlatego też poduszki, koce, wazony i inne elementy ozdobne, zachowane zostały w bardzo ciekawym designie.

Nie brakuje kwiatów, złota, zieleni, a także eleganckiego odcienia granatowego. Ze wszystkich produktów dostępnych w Pepco można zaaranżować całą przestrzeń w domu.

pepco.pl, Kolekcja jesienna z Pepco
Fot. pepco.pl, Kolekcja jesienna z Pepco
Na czym polega metoda 3x30x130 i jak ją stosować? Dzięki niej szybko stracisz zbędne kilogramy

Klimatyczne wieczory w aranżacji z Pepco

Jesienne wieczory mają to do siebie, że są długie. Warto zatem już zawczasu przygotować się na ten nostalgiczny czas. Wspaniale sprawdzą się właśnie produkty z Pepco. Doskonale prezentować się będą koce pokryte okazałymi kwiatami w zestawieniu z zielonymi poduszkami.

Na stoliku z kolei można postawić świeczki zapachowe o delikatnej, ale i ciężkiej nucie. To jednak nie koniec, w asortymencie dostępne są także filiżanki w kwiaty, białe talerze ze złotymi motywami, a nawet notesy i długopisy zachowane w tym samym klimacie.

pepco.pl, Kolekcja jesienna z Pepco
Fot. pepco.pl, Kolekcja jesienna z Pepco

Gilded Age w łazience

To jednak nie koniec. Kolekcja “złoty wiek” z Pepco to również szklane, subtelnie zdobione elementy do łazienki. Dyfuzor do mydła ze złotym dozownikiem i pasujący do tego organizer, który wspaniale sprawdzi się do przechowywania wacików czy biżuterii.

Dostępne są także wazony o ciekawych kształtach, szklane szkatułki, ramki do zdjęć, a nawet lampiony. Tekstylia zakupisz już za 40 zł, z kolei drobne ozdoby dostępne są od 12 zł za sztukę.

Kolekcja jesienna z Pepco
Fot. pepco.pl, Kolekcja jesienna z Pepco
Tagi: pepco dodatki