Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > 11 tanich kosmetycznych hitów gwiazd do 11 złotych. Stosują je Mucha, Tusk, Górniak…
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 29.05.2024 16:56

11 tanich kosmetycznych hitów gwiazd do 11 złotych. Stosują je Mucha, Tusk, Górniak…

ulubione tanie kosmetyki gwiazd
fot. KAPIF

Gwiazdy oszalały na punkcie tych tanich kosmetyków. Co w swoich kosmetyczkach noszą Edyta Górniak, Anna Mucha, Olivier Janiak, Kasia Tusk i inni? Oto 11 cenowych hitów o jakości, która zyskała sympatię znanych osób.

11 tanich kosmetyków, które stosują gwiazdy

Tanie nie znaczy gorsze. Także w przypadku kosmetyków. Oczywiście stosowanie produktów za grube pieniądze jest przyjemne i niewątpliwie skutkuje pozytywnymi rezultatami, jednak wśród tańszych specyfików można znaleźć prawdziwe perełki.

Dowodem na to niech będzie zestawienie 11 najtańszych kosmetyków, które gwiazdy - polskie i zagraniczne – stosują od lat. I to z pozytywnym skutkiem.

Kosmetyczne hity z Lidla. Kosztują maksymalnie 10 zł, a działają cuda Co kupić w Hebe do makijażu? Ekspertka wybrała 7 hitów. Najtańszy już za 18,99 zł

Ulubione tanie kosmetyki polskich gwiazd

Anja Rubik zawsze, gdy jest w Polsce zaopatruje się w krem Dermosan (ok. 11 zł). Chroni jej cerę, odżywia. 

Dermosan
Dermosan

Ada Fijał opowiedziała portalowi KimKim, że lubi stosować kremy BB marki Ziaja (ok. 11 zł). 

Krem BB Ziaja
Krem BB Ziaja

Edyta Górniak z kolei wyznała niedawno, że swoją delikatną skórę pielęgnuje kremem za 8 złotych! Rekordzistą jest Olivier Janiak, który używa kultowego kremu Nivea (ok. 6 zł).

Krem Nivea
Krem Nivea

Anna Mucha z kolei przyznała kiedyś, że zamiast wcierać w skórę balsamy do ciała, po kąpieli, na mokrą skórę używa oliwki dla dzieci Johnson's Baby (ok. 11 zł).

Johnson's Baby oliwka
Johnson's Baby oliwka

Znane Polki przekonują, że nie trzeba wydawać fortuny na specyfiki pielęgnujące wrażliwą skórę ust. Kasia Tusk w swoim kosmetycznym zestawie InspiredBy poleca balsam do ust Delia za ok. 5 złotych. 

Delia, balsam do ust
Delia, balsam do ust

Bogna Sworowska natomiast przepada za kultowym produktem Carmex (ok. 10 zł).

Carmex do ust
Carmex do ust

Tanie kosmetyki, które stosują zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy również przekonują, że tańsze produkty mogą być równie skuteczne, co ich droższe odpowiedniki. I nie zawsze są to typowe kosmetyki... Catherine Zeta-Jones piękne, lśniące, brązowe włosy zawdzięcza płukankom z piwa. Natomiast brytyjska aktorka Thandie Newton przepada za bezbarwnym żelem do rzęs Miss Sporty (ok. 11 zł), który świetnie ujarzmia także brwi.

Miss Sporty, żel do rzęs
Miss Sporty, żel do rzęs

Z kolei Jennifer Aniston zamiast drogich kremów pod oczy używa na noc zwyczajnej wazeliny (ok. 10 zł).

Wazelina
Wazelina

Stosujecie któryś z tych kosmetyków?

Podane przez nas ceny mogą się różnić w zależności od sklepu. Tworząc artykuł skorzystaliśmy z porównywarki cen i wybraliśmy te najbardziej przystępne.

Anja Rubik.jpg
Anja Rubik, fot. KAPIF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPIF
Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF
Edyta Górniak, fot. KAPIF
Kasia Tusk.jpg
Kasia Tusk, fot. KAPIF