cottonbro studio/Pexels, Budowanie zapachu
26.12.2023 13:02 Jak budować zapach? Zacznij od dobrych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Poznaj drogeryjne cuda za niewielkie pieniądze

Dobry zapach nie musi polegać tylko na perfumach. Trwałość i jakość tego jak pachniemy może być budowane w naszej codziennej pielęgnacji. Poznajcie drogeryjne produkty do wzmocnienia i zatrzymania perfum. 

Podkład
24.12.2023 09:00 Jest tak samo dobry, jak podkład Estée Lauder, a kosztuje o 130 zł mniej! Wiemy, gdzie go kupić

Największe pytanie świata beauty XXI wieku? Jaki jest najlepszy podkład i czy może być tańszy? Podkład Estée Lauder już dawno zapisał się na kartach historii, jako jeden z bardziej kryjących i trwalszych produktów na rynku. Niestety, nigdy nie należał do tańszej półki cenowej, jednak wiele marek aspiruje do stworzenia jego konkurencyjnej wersji. I właśnie takie zamienniki dla Was przygotowaliśmy!

Ron Lach/Pexels/Canva, Perfumy z Hebe
12.12.2023 09:33 Luksusowe zapachy -60%! Takiego wybory już dawno nie było. W ofercie ponad 2000 rodzajów

Pod koniec roku i po black friday nie brakuje promocji, które ułatwiają przygotowanie prezentów świątecznych bez dużego uszczerbku na portfelu. Zajrzeliśmy do różnych drogerii i to szczególnie oferta Hebe bardzo przypadła nam do gustu. Znajdziecie w niej aż ponad 2000 produktów o różnorodnych zapachach i to - 60%! Tylko spójrzcie.

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/Suzy Hazelwood, Promocja na kosmetyki w Hebe
20.09.2023 14:15 Czegoś takiego jeszcze nie było! W Hebe już za chwilę pojawią się aż trzy promocje, które pozwolą uzupełnić całą kosmetyczkę

W Hebe już niebawem ruszą kolejne promocje. Kosmetyki będą tak tanie, że kobiety już robią sobie listę rzeczy, które będą chciały zakupić. Takich obniżek jeszcze nie było. Dodatkowo pojawią się aż trzy jednocześnie. Pozwoli to zaopatrzyć całą kosmetyczkę od zera. Podamy wam pełną listę marek, które będzie można kupić nawet za 1 zł. Jest ich naprawdę dużo.

puhhha/Canva, Luksusowy produkt do włosów
20.09.2023 09:23 Włosy, jak od fryzjera, dzięki produktowi z Hebe. Luksusowy szampon w niewiarygodnie niskiej cenie

W Hebe jeszcze czegoś takiego nie było. Niesamowity produkt dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Po jego zastosowaniu włosy kompletnie się zmieniają. Wyglądają, jak prosto z salonu fryzjerskiego. Do tego dogłębnie nawilża i sprawia, że stają się one miękkie i pełne życia. Biegnij do tej popularnej drogerii, bo szampon szybko znika ze sklepowych półek.

Hebe
25.08.2021 16:29 Przedziwne kosmetyki w Hebe. Można kupić żel ”Różowy w ch” i zdębieć czytając wulgarne opisy

Jedna z najpopularniejszych sieci drogerii w Polsce postawiła na niecodzienną formę marketingu. Na półkach Hebe znajdziemy bowiem limitowaną serię produktów, których nazwy mogą… zaskoczyć. Stanowią jednak tylko wstęp. Za dużo „ciekawsze” należy bowiem uznać opisy, znajdujące się na etykietach kosmetyków.

promocje w Hebe
06.03.2019 18:18 Hebe promocja. WIELKA obniżka na Dzień Kobiet

Hebe promocja: drogeria szykuje ogromne obniżki na najbliższy tydzień. Łowcy okazji będą zachwyceni, czeka nas wielka obniżka na Dzień Kobiet! Jedna z najbardziej popularnych w Polsce drogerii szykuje ogromne rabaty! Z okazji Dnia Kobiet będziemy mogły cieszyć się niższymi cenami wielu produktów. Warto skorzystać z obniżek, zanim wyczerpią się zapasy. Hebe promocja: ceny niższe nawet o 60%!