Ministerstwo Cyfryzacji, wyciek danych, Barbie
31.07.2023 14:38 Używałaś filtra z Barbie? Ministerstwo Cyfryzacji ostrzega. Mogło dojść do wycieku danych

W niedługim czasie po premierze filmu “Barbie” w sieci pojawiła się aplikacja, umożliwiająca stworzenie avatara ze swoją własną, personalizowaną lalką. Grafika bazowała na naszym zdjęciu, które wcześniej przesyłaliśmy na stronę. Plik można było pobrać ze znakiem wodnym w wersji za darmo, a także w wersji płatnej, wysyłanej na adres email. Niestety, Ministerstwo Cyfryzacji wydało ostrzeżenie. Popularny trend może mieć poważne konsekwencje.

barbiecore make-up/fot. usnplash
27.07.2023 15:23 Kobiecy makijaż w stylu Barbie wykonasz w kilka chwil! Zainspiruj się trendem od Margot Robbie

Premiera “Barbie” stała się spektakularnym wydarzeniem w wielu krajach. Celebryci wprost oszaleli na punkcie różowych stylizacji, prześcigając się w oryginalnych pomysłach na cukierkowy outfit. Również sieć sklepów, takich jak np. Zara wypuściła swoje kolekcje związane z kinowym hitem. Nic dziwnego, że w świecie mody zapanował też trend na makijaż Barbie. Tak zwany “Barbiecore make-up” nosi nawet Hailey Bieber.

jak się ubrać do kina z chłopakiem
16.01.2020 14:45 Jak się ubrać do kina z chłopakiem? Zrób na nim wrażenie i czuj się swobodnie

Jak się ubrać do kina z chłopakiem, by zrobić na nim prawdziwe wrażenie? Zostałaś zaproszona przez chłopaka na randkę do kina i chcesz wypaść przed nim jak najlepiej, wyglądając jak milion dolarów, ale nie masz pomysłu na wystrzałową stylizację? Nie panikuj, my mamy kilka propozycji, dzięki którym chłopak nie będzie mógł oderwać od ciebie oczu. Jak się ubrać do kina z chłopakiem? Z jednej strony to tylko kino, ale z drugiej bardzo chcesz wyglądać olśniewająco, by zrobić wrażenie na chłopaku, który ci się podoba. Doskonale to rozumiemy! Dzięki naszym wskazówkom twoja stylizacja powali twojego ukochanego na kolana.

jak sie ubrac z kolegą do kina
03.11.2019 18:42 Jak się ubrać do kina z kolegą? Luźny styl to strzał w dziesiątkę

Jak się ubrać do kina z kolegą? Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Relacje międzyludzkie mają ogromny wpływ na to, jak postanowimy wyglądać. Przy koleżeńskim wypadzie powinnaś postawić na luz i wygodę. Jak się ubrać do kina z kolegą, żeby nie pomyślał sobie za dużo? Boisz się, że twój strój zostanie odebrany jako wyjście na randkę? Jeżeli lubisz swojego kolegę, ale chcesz, aby wasza relacja została na poziomie koleżeństwa, skorzystaj z naszych rad i poczuj się komfortowo!