Lekarz

28.11.2021 23:20 Co robisz zaraz po przebudzeniu? Lekarz ostrzega przed niebezpiecznym przyzwyczajeniem

Co robisz zaraz po obudzeniu? Okazuje się, że wielu z nas popełnia poważne błędy, które utrudniają nam rozpoczęcie dnia. Lekarz radzi, jak powinien wyglądać zdrowy rytuał wstawania z łóżka. Wiele osób popełnia kilka błędów podczas porannego przebudzenia. Specjaliści radzą, co robić, by z uśmiechem rozpocząć dzień. Możecie być zaskoczeni tym, czego robić nie wolno.

20.08.2020 19:15 Latami nie zmywała makijażu przed snem. Lekarka prawie zemdlała, gdy zajrzała pod jej powiekę

Higiena to jedna z najważniejszych kwestii, która pozwala nam na zapewnienie dobrego zdrowia. Jeśli o nią nie dbamy, narażamy się na wiele problemów i infekcji. Również makijaż i jego wykonywanie wymaga, żebyśmy zadbali o takie rzeczy, jak jego usuwanie, czyszczenie pędzli i innych przyborów. Niestety, są ludzie, którzy traktują go jak maskę, która zasłoni każdy brud.Makijaż to dla wielu osób absolutnie niezbędna część codziennego wyglądu. Nie możemy jednak zapominać, że z jego nakładaniem i codziennym noszeniem powinno się również wiązać dbanie o higienę. Niestety, nie każdy o tym pamięta. Ta kobieta doprowadziła do skrajnego zaniedbania w tej kwestii.

ginekolog
27.03.2020 14:02 Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Ginekolog zna kobiecą naturę najlepiej i wie, co jest dla nas najlepsze. Obserwuje różne mody i zachowania, które niekoniecznie nam służą. Pani doktor zwraca uwagę na podstawowy błąd w myśleniu pań, który może być opłakany w skutkach.Ginekolog to lekarz, który o kobiecym zdrowiu wie wszystko. Doświadczenie pewnej pani doktor sprowokowało ją do zwrócenia uwagi na często popełniany błąd swoich pacjentek. Mało która z nas pomyślałaby o tym jako o faktycznym problemie.

poród
05.01.2020 11:37 ”Jesteś za gruba, by urodzić naturalnie” Relacja z porodówki

Poród, w przypadku ludzi zmagających się z nadwagą, może okazać się nie lada wyzwaniem. Czemu kobietom, które zmagają się z tym problemem, lekarze zalecają zrzucenie kilku zbędnych kilogramów? Czy faktycznie osoby otyłe nie mogą zajść w ciążę? Jesteś za gruba, by urodzić naturalnie – usłyszała na porodówce, czytamy na lovewhatmatters. Choć w dzisiejszych czasach spotykamy się z ogromnym naciskiem na promowanie zdrowego trybu życia, walkę z hejtem, upowszechnieniem ruchu body positive, a największe domy mody oraz marki coraz częściej do swoich kampanii zatrudniają modelki size plus, okazuje się, że osoby o większym rozmiarze wciąż napotykają w swoim życiu wiele przeszkód. Kiedy otyłość zaczyna być uciążliwą chorobą, a kiedy to tylko kilka kilogramów za dużo? I jak to wszystko ma się do powiększenia rodziny? Czy poród musi być koszmarem?

jak się ubrać do ginekologa zimą
05.12.2019 10:00 Jak się ubrać do ginekologa zimą? Powinnaś to wiedzieć

Jak się ubrać do ginekologa zimą? Zwłaszcza w zimie bardzo łatwo złapać nie tylko przeziębienie, ale również infekcję miejsc intymnych przez niewłaściwy strój. Zanim wybierzesz się zimą do ginekologa na wizytę kontrolną, bardzo ważne jest, by odpowiednio się ubrać. Jak się ubrać do ginekologa zimą? Jeśli wciąż nie jesteście pewne jak odpowiednio się ubierać do ginekologa, by nie wyziębić miejsc intymnych w drodze na wizytę, przeczytaj nasz mini-poradnik.

Woda utleniona
31.10.2019 18:23 Woda utleniona do ucha na przeziębienie. Hit czy kit? Wyjaśniamy

Woda utleniona od dawien dawna uznawana jest za wyjątkowy środek lecznicy. Okazuje się, że jej wspaniałe działanie nie ogranicza się tylko i wyłącznie do dezynfekcji ran. Od jakiegoś czasu coraz więcej słyszy się, że ten wyjątkowy specyfik działa również na przeziębienie. Czy to możliwe? Sprawdźmy to! Przeziębienie jest jednym z tych momentów, które całkowicie pozbawia nas sił i chęci do życia. Chcąc wrócić do normalności, szukamy cudownych sposobów, które, chociaż odrobinę poprawią nasze ogólne samopoczucie. Okazuje się, że istnieje pewien cudowny sposób, który działa niczym najdroższe lekarstwo.