Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Ten trik robi furorę na TikToku. Dzięki niemu rzęsy są aż o połowę dłuższe
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 18.08.2023 12:13

Ten trik robi furorę na TikToku. Dzięki niemu rzęsy są aż o połowę dłuższe

TikTok/nicole.cieckiewicz, Trik z TikToka na wydłużenie rzęs
Fot. TikTok/nicole.cieckiewicz, Trik z TikToka na wydłużenie rzęs

Na TikToku co chwilę pojawia się masa trików, które wpływają na zmiany w zakresie pielęgnacji czy makijażu. Jedna z użytkowniczek tego portalu społecznościowego postanowiła przetestować sposób na wydłużenie rzęs. Co ciekawe, możesz go wypróbować w domu, bez dodatkowej wizyty w drogerii.

Dłuższe rzęsy w ciągu kilku chwil

Długie, piękne rzęsy to marzenie wielu kobiet. Jednak, aby się z nich cieszyć wcale nie trzeba dużo. Użytkowniczka TikToka Nicole Cieckiewicz postanowiła na własnej skórze przetestować trik, lansowany w sieci.

Polega on na wykorzystaniu trzech produktów. Mowa o zalotce, tuszu do rzęs i żelu do brwi. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że rzęsy są wyraźnie uniesione i wydłużone, a oczy wydają się wówczas większe.

Drapieżna Justyna Steczkowska w kapturze na ściance. Ten ogromny rozporek trudno przeoczyć!

Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a efekt cię zaskoczy!

Na wstępie warto przygotować sobie ulubiony tusz do rzęs, a także żel do brwi, którego na co dzień używasz do stylizacji. Zadbaj także o zalotkę, najlepiej uprzednio ją wyczyścić, aby efekt był najbardziej spektakularny. Przed nałożeniem tuszu podkręć rzęsy około 10 razy, rytmicznie naciskając zalotkę. Następnie pokryj je bezbarwnym żelem do brwi, aby utrwalić skręt i uniesienie.

Warto odczekać chwilę, aż produkt wyschnie. Następnie nakładamy tusz. Najlepiej sprawdzą się 2-3 warstwy dowolnego produktu. Pamiętaj, aby nakładać tusz od nasady rzęs, przeciągając mocno ku końcowi. Warto także pokryć rzęsy od góry.

Te rzęsy wyglądają jak sztuczne!

Tak pomalowane rzęsy naprawdę robią niesamowite wrażenie. Nicola zdradza także swój osobisty sposób na dodatkowe podkręcenie. Gdy rzęsy przeschną, dociska je palcami do górnych powiek i przytrzymuje przez chwilę.

Połączenie tych dwóch trików sprawia, że rzęsy wspaniale wyglądają, a ich długość jest wręcz spektakularna.

Wypróbujesz ten tik na sobie?