Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > To najgorzej wykonany manicure, jaki widziałyśmy u gwiazdy! Doję Cat dopadła zemsta stylistki paznokci?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.07.2023 17:15

To najgorzej wykonany manicure, jaki widziałyśmy u gwiazdy! Doję Cat dopadła zemsta stylistki paznokci?

Doja Cat pokazała najgorzej wykonany manicure, fot.Rex Features/East News;  credit Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
Doja Cat pokazała najgorzej wykonany manicure, fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Doja Cat uwielbia zaskakiwać i niejednokrotnie szokowała cały Internet swoimi ekstrawaganckimi stylizacjami czy kontrowersyjnym zachowaniem. Teraz piosenkarka pochwaliła się swoim najnowszym manicure, który natychmiast oburzył wszystkich internautów.

To najbrzydszy manicure świata? Niewiarygodne, co na palcach ma Doja Cat

Wokalistka od jakiegoś czasu uwielbia zamieszczać mroczne treści i bardziej kontrowersyjne zdjęcia. Fani gwiazdy doskonale wiedzą, że od kilku miesięcy Doja Cat nie chce być tylko atrakcyjną raperką, a przekazywane przez nią kiedyś seksowne treści zamieniły się na przerażające i tajemnicze.

Jakiś czas temu piosenkarka zgoliła głowę i brwi, a także zaczęła ubierać się w bardziej ponure stylizacje, czy też pozować oblana sztuczną krwią. Teraz po raz kolejny zaskoczyła wszystkich internautów - wbrew pozorom wcale nie z powodu szokującego zachowania, a kolorowych zdobień, jakie pojawiły się na jej paznokciach.

Gigi Hadid naprawdę włożyła te spodnie. Jeszcze do niedawna były uważane za szczyt obciachu

Doja Cat zaskoczyła swoim manicure'm

Na profilu piosenkarki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swój najnowszy manicure. Doja Cat ma bardzo długie paznokcie, przedłużone najprawdopodobniej za pomocą tipsów, które nie są idealnie dopasowane do płytki.

Przezroczysta płytka paznokcia pokryta jest licznymi zdobieniami, które odstają od lakieru i sprawiają, że manicure wydaje się jeszcze cięższy i trudniejszy w codziennym funkcjonowaniu. Każdy paznokieć jest inny - niektóre mają tylko kolorowe diamenciki, podczas gdy inne ozdobione są nawet utworzonymi z perełek gwiazdkami.

Doja Cat w ogniu krytyki internautów. Wszystko z powodu kontrowersyjnego manicure

W komentarzach na profilu artystki natychmiast pojawiły się głosy niezadowolenia i krytyki pod adresem jej najnowszego manicure. Fani gwiazdy zgodnie twierdzą, że jest to już zbyt wiele, a paznokcie nie tylko szokują, ale też wyglądają po prostu nieatrakcyjnie i zaniedbanie. Część osób podkreśla również, jak bardzo niewygodne i szkodliwe dla płytki paznokcia są tak długie i bogato zdobione przedłużenia.

Doja Cat może jednak liczyć na spore grono swoich wiernych fanów, którzy chwalą ją za oryginalność i odwagę. Wielu komentujących podkreśla, że taki manicure jest bardzo w stylu kontrowersyjnej wokalistki i po prostu pasuje do jej osobowości. 

Wielu fanów zaznacza również, że Doja Cat znana jest ze swojego ogromnego poczucia humoru i uwielbia żartować ze swoich fanów. Nikt więc nie zdziwiłby się, gdyby okazało się, że okropny manicure jest po prostu częścią przygotowań piosenkarki do nowego teledysku czy projektu, o którym obecnie nie mamy pojęcia i dlatego też musi być tak kiczowaty.

Zobacz zdjęcia: