Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Księżna Diana kochała tę torebkę Diora. Kazar stworzył jej kopię za niewielkie pieniądze
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 28.05.2024 17:04

Księżna Diana kochała tę torebkę Diora. Kazar stworzył jej kopię za niewielkie pieniądze

Kazar jak Lady Dior
fot. EastNews, Dior, Kazar

Teraz w Kazarze znajdziemy model torebki podobny do tej, którą często nosiła księżna Diana. Chodzi o legendarną Lady Dior. Cena w sklepach polskiej marki jest oczywiście jest znacznie przystępniejsza, a wybór modeli znacznie większy. 

Kazar – rok założenia, ile ma sklepów?

W 1990 roku czterej biznesmeni z południowo-wschodniej Polski założyli podmiot gospodarczy, który zajmował się dystrybucją wysokiej jakości obuwia sprowadzanego z włoskich fabryk. Firma, która dała początek marce Kazar, została stworzona przez Krzysztofa Kassana, Dariusza Łyszczka, Artura Kazienko i Zbigniewa Inglota.

Dziś w ofercie marki znajdziemy obuwie, torebki, akcesoria, zegarki, perfumy, a wszystko to najwyższej jakości i w zgodzie z najnowszymi panującymi trendami. “Fragance”, to ulubione perfumy klientów stworzone na ich prośbę. Wcześniej zapach ten wypełniał sklepy stacjonarne Kazara jako odświeżacz powietrza.

Po obuwie i akcesoria tej marki często sięgają polskie gwiazdy. Nie brakuje też ambasadorskich współprac w kolekcjach, jak np. z Kasią Sokołowską.

Obecnie Kazar posiada 60 salonów stacjonarnych w największych centrach handlowych w Polsce oraz 4 salony na Węgrzech. Kazar Group prowadzi sklepy w różnych formatach – Kazar, Kazar Studio, pop-up store'y, outlety.

Polska marka zmieniła logo. Czuć wyraźną inspirację Pradą Milionerka przyłapana z podróbką torby Birkin Hermès. Tak rujnuje swoją legendę

Lady Dior – dlaczego zmieniono nazwę kultowej torebki?

Torebka Lady Dior, to kultowy już model, który jest obecny w modzie już od lat 80.

Jak głosi historia mówiona przez samego Diora, w tej torebce zakochała się księżna Diana po tym, jak zobaczyła w niej ówczesną Pierwszą Damę Francji, Madame Bernadette Chirac.  Księżna Diana po krótkim czasie została obdarowana torebką „Chouchou” w 1995 roku. 

Gdy Diana została obfotografowana przez paparazzi z tym modelem torebki, to sam francuski dom mody zmienił jej nazwę na “Lady Dior”.  

Ten model nadal cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd i fashionistek na całym świecie.:

Torebki Kazara jak od Diora

Nowy model torebki Muse od Kazara przypomina nam torebkę Lady Dior.

W Kazarze torebki te są znacznie tańsze niż w Diorze, bo kosztują 749 złotych i 849 złotych. Cena jest uzależniona od koloru. Marka oferuje spory wybór modelu – od klasycznej czarnej, beżowej po dżinsową.

Tak prezentują się torebki Muse z Kazara inspirowane tymi Lady Diora:

Torebka Muse niebieska Kazar 749 zł:

5.png
 Kazar 749 zł

Torebka Muse czarna Kazar 749 zł:

 

6.png
Kazar 749 zł

Torebka Muse beżowa Kazar 849 zł:

 

4.png
Kazar 849 zł

Torebka Muse jasno beżowa Kazar 849 zł:

3.png
Kazar 849 zł