Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Widzisz to na swoich dłoniach? Tylko nieliczni dostrzegą charakterystyczny pierścień, jego znaczenie cię zaskoczy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.09.2023 12:28

Widzisz to na swoich dłoniach? Tylko nieliczni dostrzegą charakterystyczny pierścień, jego znaczenie cię zaskoczy

Dłonie
Pierścień na dłoniach, fot. lil artsy / canva.com

Zapewne każdy z was wielokrotnie zwracał uwagę na swoje dłonie. Na ich wewnętrznej stronie znajdują się linie i bruzdy o różnych kształtach i długościach. Okazuje się, że można z nich wiele wyczytać. Czy widzisz na nich charakterystyczny pierścień?

Co mówią o nas nasze dłonie?

Dłonie są naszą wizytówką i wiele osób zwraca szczególną uwagę na to, czy są zadbane i jaki mają kształt. Niektórzy twierdzą jednak, że układ linii na wewnętrznej stronie dłoni, a także ich długości czy kształty mogą świadczyć o pewnych cechach charakteru, a także predyspozycjach. 

Chiromancja to umiejętność czytania z dłoni. Dzięki tej zdolności niektórzy potrafią przewidzieć przyszłość, a także dopatrzeć się problemów czy traum z przeszłości. Na co zwracają uwagę osoby, czytające z dłoni?

Czytanie z dłoni
Co można wyczytać z dłoni? fot. rattanakun / canva.com
Zrzuciła habit po pięciu latach. W końcu opowiedziała całą prawdę. "Chciałam, żeby potrącił mnie autobus"

Widzisz to na swoich dłoniach? Tylko nieliczni dostrzegą charakterystyczny pierścień

Każde dłonie są inne, a od ich wewnętrznej strony znajdziemy linie o różnych kształtach, długościach i głębokościach. Tylko nieliczni odnajdą na nich charakterystyczny pierścień, zwany pierścieniem Salomona. Aby go odnaleźć, na początku należy ustalić, która z dłoni jest główna, a która pomocnicza. Dłoń główna to ta, którą wykonujesz większość czynności. 

Kiedy już to ustalisz, skup się na dłoni pomocniczej. Zerknij na miejsce, w którym palec wskazujący łączy się ze śródręczem. W okolicach kostki możesz dostrzec linię okalającą palec. Kluczowy jest kształt owej linii. Jeśli nie jest prosta, a delikatnie zaokrąglona, posiadasz pierścień Salomona. 

Dłonie
Czytanie z dłoni, fot. pixelshot / canva.com

Co oznacza pierścień Salomona?

Szczęśliwcy, posiadający na swojej dłoni pomocniczej pierścień Salomona charakteryzują się wyjątkową intuicją. Podążając za nią i wsłuchując się w głos własnego serca, osiągną szczęście i spełnienie. Osoby te mają również wysoko rozwiniętą duchowość. Odczuwają potrzebę przeżywania duchowych doznań i często interesują się mistycyzmem i szamanizmem.

Osoby, które posiadają pierścień Salomona, są samoświadome, uwielbiają rozwijać się duchowo, a także charakteryzują się empatią i otwartością na innych.   

Dłonie
Czytanie z dłoni, fot. Hrecheniuk Oleksii / canva.com

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Tagi: Styl życia