Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Wielkanocne paznokcie 2024. Zainspiruj się wiosną
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.03.2024 08:36

Wielkanocne paznokcie 2024. Zainspiruj się wiosną

Wielkanocne paznokcie 2024
Wielkanocne paznokcie 2024, fot.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Teraz, zanim wszyscy wpadli w szał przygotowań do tych rodzinnych świąt, można na spokojnie zastanowić się nad wyborem manicure, który chcemy zafundować sobie na ten wyjątkowy okres. Te paznokcie będą królować podczas świąt!

Wielkanocne paznokcie: jakie będą królować?

Wielkanoc to niezwykle radosny i optymistyczny czas w roku. Jest to nie tylko moment, kiedy cała nasza rodzina i przyjaciele zbierają się w jednym miejscu, ale też czas, kiedy witamy wiosnę, podczas której wszystko budzi się do życia. Nic więc dziwnego, że ta wesoła aura widoczna jest również w wyborze wielkanocnego manicure.

W tym sezonie będzie królować kilka trendów, które nie tylko świetnie wpiszą się w wiosenny nastrój, ale też sprawią, że przy wielkanocnym śniadaniu poczujesz się niezwykle pięknie i promienne. Koniecznie wypróbuj jeden z motywów, które już stają się hitem w sieci.

Ten domowy napar rozwiąże problem z siwymi włosami. Nic nie kosztuje

Wielkanoc 2024: Radosny manicure na pewno poprawi Ci nastrój

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią koniec zimy, mrozów i szarych wieczorów. Nic więc dziwnego, że zmiana aury daje się odczuć również w manicure, który będzie królować na przełomie marca i kwietnia tego roku. Powracamy do radosnych barw, które ożywią wszystko wokół i przykują wzrok.

Świetnym pomysłem jest postawienie na optymistyczny żółty, który natychmiast kojarzy się z wielkanocnym kurczaczkiem lub zieleni, przypominający świeżo ściętą trawę. Jeżeli jesteś odważna, możesz nawet pokusić się o kilka wzorów lub naklejek, które swoim wyglądem nawiążą do trwających już wtedy świąt wielkanocnych.

Wielkanoc 2024: Jakie paznokcie wybrać?

Jeżeli jednak nie lubisz aż tak wyrazistego manicure i nie czujesz się komfortowo w jaskrawych kolorach, nie musisz się martwić. Tej Wielkanocy, obok wzorów i naklejek dużą sympatią będą cieszyć się odcienie nude i beżu, które idealnie pasują do każdej świątecznej stylizacji.

Kolejną alternatywą jest wybór baby boomer, który nie tylko jest uniwersalny i dziewczęcy, ale też przykuwa wzrok i jest bardzo ciekawym pomysłem na wiosenny manicure. Charakteryzuje się on tym, że na płytce paznokcia dwa kolory płynnie przechodzą z jednego w drugi, tworzą niezwykle uroczy i subtelny efekt.