Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Lidl wypuścił zamienniki legendarnych i ekstremalnie drogich perfum. Są tanie jak barszcz
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 03.06.2024 11:45

Lidl wypuścił zamienniki legendarnych i ekstremalnie drogich perfum. Są tanie jak barszcz

Perfumy z Lidla
fot. Lidl, mat. pras.

Teraz w Lidlu dostaniemy zamienniki znanych zapachów, które w Douglasie czy Sephorze kosztują kilkaset złotych. Takiej oferty dawno nie było.

Perfumy: jakie wybrać?

Gdy nie wiemy jakie perfumy wybrać lub jakie szybko się nie znudzą, dobrym rozwiązaniem jest wybrać tańszy odpowiednik drogich perfum. Dzięki niemi poniekąd możemy przetestować woń na naszej skórze i sprawdzić, czy się z nim polubimy i czy nie będzie nas drażnił na co dzień. Pomoże nam to zaoszczędzić pieniądze przed nietrafnie wybranym zapachem. 

Odpowiedniki są też dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które nie chcą wydawać kroci na perfumy lub nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Idealnie sprawdzają się w codziennych sytuacjach, gdzie chcemy się na szybko odświeżyć.

Kupujesz Marc Jacobs Daisy, dostajesz ekstremalnie niską cenę i prezent. Notino zaszalało z promocją Wielka wyprzedaż luksusowych perfum w Douglasie. Takich przecen nie było od lat

Moda na odpowiedniki kultowych perfum

Zamienniki znanych perfum można znaleźć w coraz większej ilości drogerii i sklepów. Bardzo dużo odpowiedników kultowych zapachów można znaleźć w Zarze, gdzie co chwila pojawiają się zapachowe nowości. 

Arabskie odpowiedniki coraz bardziej opanowują też polskie drogerie. Można je znaleźć od niedawna w sieci sklepów Hebe i Cocolita. Te perfumy mają wyjątkowo piękne opakowania i cieszą niskimi cenami, a w dodatku są bardzo trwałe.

Tanie zamienniki drogich perfum w Lidlu

Lidl wypuścił zmieniki znanych perfum, które kupić teraz można już za jedyne 19,99 złotych. Uwaga, szybko znikają ze sklepowych półek.

  • Be Magic Chick & Fun - inspirowane zapachem My Way Armaniego:
4.png
Lidl 19,99 zł
  • Be Funny Chick & Fun - inspirowane - Good Girl Caroliny Herrery:
3.png
Lidl 19,99 zł
  • Be Crazy Chick & Fun - inspirowane - Si Intense Armaniego:
2.png
Lidl 19,99 zł
  • Be Real Chick & Fun - inspirowane - Mon Guerlain Florale Guerlain: 
5.png
Lidl 19,99 zł