Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Zara wypuściła kolekcję aż OŚMIU zamienników drogich perfum. Zamiast tysiąc zł zapłacisz 80
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 06.06.2024 23:58

Zara wypuściła kolekcję aż OŚMIU zamienników drogich perfum. Zamiast tysiąc zł zapłacisz 80

Zara zamienniki perfum
fot. mat. prasowe

W Zarze znajdziemy odpowiedniki znanych luksusowych zapachów. Rozbieżność cen jest zaskakująca. Można zaoszczędzić nawet ponad tysiąc złotych na jednym zapachu.

Legendarne perfumy

Najbardziej legendarne i znane oraz pożądane zapachy, to te stworzone przez takie domy mody jak Chanel, Diol, YSL czy Gucci. Perfumy te mają rozpoznawalne nuty zapachowe, na których punkcie oszalały kobiety i mężczyźni na całym świecie. Jedynym minusem produktów są wysokie ceny. Nie każdego stać, by jednorazowo zapłacić kilkaset złotych za flakon.

Lidl wypuścił zamienniki legendarnych i ekstremalnie drogich perfum. Są tanie jak barszcz Tańsze odpowiedniki Coco Modemoiselle. Co pachnie podobnie?

Odpowiedniki perfum zyskują na popularności

Odpowiedników znanych zapachów jest coraz więcej. Różne niszowe perfumerie oferują zamienniki. Tańsze opcje można dostać też w sieciówkach takich jak Lidl czy Zara.

W Zarze można znaleźć ogromny wybór odpowiedników różnych legendarnych perfum takich jak te od Chanel, Diora, Lancome i wielu innych domów mody.

Takie odpowiedniki są świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy chcemy przetestować czy dany zapach będzie nam pasował i nie będzie nas drażnił. Dzięki temu nie musimy od razu wydawać kroci i później żałować złej inwestycji, jeśli zapach się nam jednak nie przypodoba. 

Perfumy z Zary czy Lidla idealnie sprawdzą się jako perfumy dla nastolatek, które nie mają wysokiego kieszonkowego. Można też je nosić w torebce, gdy swoich droższych perfum nam szkoda zabierać z domu przed obawą stłuczenia, zgubienia czy zbyt częstego używania w sytuacjach codziennych.

Sprawdźmy, co proponuje za odpowiedniki Zara…

Odpwiedniki znanych perfum w Zarze

Zara oferuje odpowiedniki najbardziej pożądanych zapachów świata, które pochodzą ze znanych domów mody i kosztują krocie. Można zaoszczędzić nawet ponad tysiąc złotych na jednym flakonie. 

Ceny zaczynają się już od 50 złotych i co jest wielkim plusem – perfumy są bardzo trwałe. Zapachy z Zary są równie pięknie i łudząco przypominające te oryginalne nuty zapachowe.   

Oto odpowiedniki Zary na kultowe perfumy:

Zara Femme - odpowiednik Coco Mademoiselle:

10.png
Zara 79,90 zł  Chanel 200 ml 1 355 zł

 

Zara Nude Bouqet - odpowiednik Miss Dior:

4.png
Zara 79,90 zł Dior 150 ml 1 035 zł

Zara Red Vanilla - odpowiednik La Vie Est Belle Lancome:

5.png
Zara 55,90 zł Lancome 889 zł

Zara Cashmere Rose- odpowiednik Gucci Floral:

9.png
Zara 79,90 zł Gucci 495 zł

Zara Gardenia - odpowiednik Black Opium YSL

3.png
Zara 79,90 zł YSL 100 ml 725 zł

Zara Cherry Smoothie - odpowiednik Tom Ford Lost Cherry

8.png
Zara 49,90 zł Tom Ford 100 ml 2 299 zł 

Zara Red Temptation- odpowiednik Baccarat Rouge 540

6.png
Zara 99,90 zł Maison 1025 zł

Zara Applejuice - odpowiednik Chanel Chance Eau Tendre 

7.png
Zara 55,90 zł Chanel 800 zł