Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nie lubisz marznąć? Za 15 tysięcy złotych możesz kupić puchówko-płaszcz
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.09.2019 19:02

Nie lubisz marznąć? Za 15 tysięcy złotych możesz kupić puchówko-płaszcz

zima
burberry.com

Zima coraz bliżej, a ty nadal nie wiesz, jak ochronić się przez coraz niższymi temperaturami? Burberry ma propozycję dla tych szczególnie niezdecydowanych, którzy jeszcze nie wiedzą, czy bardziej w ich stylu jest elegancki płaszcz, czy może bardziej sportowa puchowa kurtka. Jeśli tylko masz pod ręką zbędne 15 tysięcy złotych, ruszaj na zakupy.

Przemysł modowy coraz częściej zdaje się bazować na szoku, w celu sprzedania klientom jak najdziwniejszych przedmiotów za jak najwyższą cenę, tylko dlatego, że są dziwne. Widzieliśmy już jeansową kurtkę z absurdalnie długimi rękawami, spodnie z kilkumetrowymi nogawkami, szalik typu „komin”, zakrywający całego człowieka czy „przezroczyste jeansy”. Tym razem zabłysnąć postanowiła marka Burberry – wg brytyjskiej marki zima z ich płaszczem nie ma szans. Czyżby?

Czy tak będzie wyglądać ta zima?

Elegancki jasnobrązowy płaszcz o męskim kroju. Styl jest przełamany dzięki odpinanej, dwustronnej, puchowej kamizelce — tak został opisany ten ciekawy wynalazek przez markę Burberry. Według nich ta zima nie może przeminąć bez tego oryginalnego stroju. To połączenie płaszcza i kurtki puchówki ma być uniwersalne i dające nam dużo opcji.

zima

Czy któraś z tych opcji do was przemawia?

Płaszcz i puchówkę możemy nosić oddzielnie lub razem — w trzech wariantach. Kamizelka może być nałożona tak, by była czerwona lub beżowa, albo przypięta w pasie. Ten strój na wybiegu mógł wyglądać imponująco, ciężko wyobrazić sobie jednak, żeby ktoś autentycznie wyczekiwał, aż nadejdzie zima, żeby tylko móc nałożyć ten wynalazek.

Ile kosztuje płaszcz Burberry?

Zimowy płaszcz z kamizelką kosztuje nawet 15 tysięcy złotych! Niestety, ten pomysłowy płaszcz od Burberry nie spotkał się ze zbyt entuzjastycznym przyjęciem. Nic w tym zresztą dziwnego – fani rozwiązań typu trzy w jednym zazwyczaj są raczej oszczędni. Trudno wyobrazić sobie, by nagle postanowili wydawać 15 tysięcy złotych na połączenie eleganckiego płaszcza i ze sportową puchową kamizelką.

A co wy sądzicie o ostatnich modowych wynalazkach? Uważacie, że Crocsy na obcasach czy horrendalnie droga torebka z Myszką Miki to zabawne, pomysłowe żarty ze strony projektantów? A może sądzicie, że głupotą jest tworzenie, a tym bardziej kupowanie takich modowych wynalazków?

zima

Jesteście fanami takiego rozwiązania?

zima

Czy to już przesada?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Śmierć aktora „Star Treka” zasmuciła fanów. Gwiazdor zmarł nagle, miał tylko 50 lat
  3. Nie mógł uwierzyć w to, co stało się jego córce. Zainstalował ukrytą kamerę i dowiedział się co robi jej niania
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle wyuzdane. Te 4 znaki to czysty ogień
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

źródła: noizz.pl, burberry.com