Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Znamy prosty sposób, który pozwoli ci optycznie wyszczuplić twarz. Potrzebujesz tylko jednego produktu do makijażu
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 30.08.2023 09:13

Znamy prosty sposób, który pozwoli ci optycznie wyszczuplić twarz. Potrzebujesz tylko jednego produktu do makijażu

Konturowanie twarzy
Fot. Lucas Pezeta/Pexels, Konturowanie twarzy

Sposoby na konturowanie mają na celu optycznie wyszczuplić twarz, zmienić wygląd nosa czy wielkość czoła. Ten tip to jednak niesamowita rewolucja. Niezwykle prosto się go nakłada, a efekt, który można uzyskać, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Koniecznie musicie go wypróbować.

Nowy wymiar konturowania

Zacznijmy od tego, że jest kilka sprawdzonych metod konturowania. Każda z nich zakłada lekką, nieinwazyjną zmianę rysów twarzy, w tym nosa, żuchwy, policzków i czoła. Ten trik z TikToka to jednak nowość. Do tego nie każdy o nim wie.

Uspokajamy, jest naprawdę wyjątkowo prosty i szybki w wykonaniu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dobry pędzel lub gąbeczkę, a także bronzer w kremie, który można bez trudu rozsmarować.

Jak wygląda szafa kapsułowa i dlaczego warto ją mieć? W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze

Ten sposób jest wyjątkowo prosty

Co daje ten nowy sposób konturowania twarzy? Możesz wówczas osiągnąć pożądany aktualnie efekt, czyli wyszczuplenie dolnej części policzków, a także podkreślenia żuchwy. Twarz staje się bardziej wyrazista, a kości są mocniej zarysowane.

Wpływa to oczywiście na odbiór całej naszej osoby. Dzięki temu wydajemy się szczuplejsi, a nasza twarz bardziej rzuca się w oczy.

Potrzebujesz jedynie dobrego bronzera

Absolutną podstawą jest wybranie odpowiedniego odcienia, a także konsystencji bronzera. Wówczas cień, który uzyskamy, będzie idealnie wtapiał się w skórę, a do tego doskonale rozsmarowywał.

Najlepiej sprawdzają się sticki, ale możesz także skorzystać z klasycznego produktu w kremie. Na dolnej części policzków, koniecznie pod kością malujesz kilka pionowych, dosyć grubych kresek. Następnie rozsmarowujesz je przy wykorzystaniu pędzla lub gąbki. Ten efekt zwali cię z nóg!