Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Zofia Zborowska z dobrą radą dla mam. Co jej pomogło? Boki zrywać
Alicja Markowska
Alicja Markowska 23.04.2024 10:18

Zofia Zborowska z dobrą radą dla mam. Co jej pomogło? Boki zrywać

Zofia Zborowska
fot. KAPiF

Zofia Zborowska już niedługo powita na świecie drugą córeczkę. Aktorka podzieliła się z fanami na Instagramie pewną radą dla rodziców. Szczegóły. 

Zofia Zborowska spodziewa się dziecka

Zofia Zborowska w 2019 roku zawarła związek małżeński z Andrzejem Wroną, reprezentantem Polski w siatkówce. Zakochani w 2021 roku powitali na świecie pierwsze dziecko, córkę Nadzieję. 

Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że życie rodzinne jest niej dla bardzo ważne. Po koniec zeszłego roku Zborowska i Wrona przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Tej wiosny na świat przyjdzie ich druga córeczka.

Baby shower Zosi Zborowskiej. Sławne koleżanki urządziły jej imprezę tuż przed porodem "Co Maja, trzecie?". Zborowska nagrała gładzącą się po brzuszku Bohosiewicz. Jej reakcja to hit

Baby schower Zborowskiej

Zborowska jest już blisko rozwiązania, dlatego w poprzedni weekend bawiła się na swoim baby shower. W tym dniu towarzyszyły jej najbliższe przyjaciółki.

Na wydarzenie zostały zaproszone znane osoby w mediach, były to m.in. Aleksandra Żebrowska, Maja Bohosiewicz, czy Ciocia Liestyle. Panie pochwaliły się zdjęciami z uroczej imprezy, na której nie zabrakło tematycznych słodkości i dekoracji. 

Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek w obcisłej, czarnej kreacji. Na ramiona Zofia Zborowska zarzuciła niebieską koszulę, a włosy ułożyła w loki. W efekcie końcowym prezentowała się zachwycająco. 

Zofia Zborowska ma radę dla rodziców

W piątek 19 kwietnia Zosia Zborowska, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych zorganizowała Q&A dla swoich obserwujących. Padły pytania m.in. o samopoczucie aktorki, o jej męża, czy córkę. W odpowiedzi na jedno z nich Zborowska udzieliła rady dla innych rodziców. Internautka lub internauta wyraził prośbę do artystki:

Napisze Pani top produkty i rzeczy, które sprawdziły się z Nadzią?

Na co Zosia odpowiedziała krótko:

Niania - odpowiedziała z rozbawieniem.

W kolejnej relacji aktorka zdradziła, że “Nie zdecydowałaby się na drugie dziecko, gdyby nie nasza niania” oraz jest ona wspaniałą osobą, traktowaną jak członek rodziny. 

Co o tym myślicie?

Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram 
Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram