Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > 100% rabatu na kosmetyki w Biedronce. Haczyk? Aż nie chce się wierzyć
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 22.05.2024 15:44

100% rabatu na kosmetyki w Biedronce. Haczyk? Aż nie chce się wierzyć

100% zwrotu za kosmetyki w Biedronce
fot. Biedronka

Biedronka słynie z licznych promocji i rabatów. Z okazji Dnia Matki można kupić kosmetyki i dostać 100% zwrotu. Jak działa promocja i gdzie jest haczyk? Sprawdziliśmy to.

Dział kosmetyczny w Biedronce

W Biedronce dział kosmetyczny coraz bardziej się rozrasta. W ofercie znajdziemy produkty dedykowane kobietom, mężczyznom i dzieciom. Regularnie pojawiają się nowe, zwykle dobrze znane Polakom marki, a ceny nie dość, że są bardzo korzystne, to nie brakuje licznych promocji i rabatów. 

Własna marka kosmetyczna Biedronki nazywa się “Be Beauty". Za ich receptury i skład odpowiada firma Torf Corporation. 

Co kupić w Hebe do makijażu? Ekspertka wybrała 7 hitów. Najtańszy już za 18,99 zł Kosmetyczne hity z Lidla. Kosztują maksymalnie 10 zł, a działają cuda

Be Beaty – marka kosmetyczna Biedronki

Marka kosmetyków dostępnych w sieci Biedronka obejmuje kosmetyki do makijażu, demakijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Wyróżnia się nie tylko niskimi cenami, ale i delikatnością oraz skutecznym działaniem, co często podkreślają klientki w swoich opiniach w internecie. Kobiety uwielbiają ten brand, bo za małe pieniądze otrzymują produkt dobrej jakości.

Po raz kolejny potwierdza się, że tanie kosmetyki nie zawsze są złe. W końcu to skład odgrywa kluczową rolę, a nie cena czy celebryta promujący produkt. 

Rabat 100% na kosmetyki Biedronki. Jaki jest haczyk?

Do soboty 25 maja w Biedronce przy zakupie dowolnego kremu lub serum do twarzy otrzymamy 100% rabat. Zastanawiacie się pewnie, gdzie jest haczyk. Odpowiedź jest bardzo prosta i bardzo przyjemna dla klienta – wydane pieniądze wracają do nas w całości, ale w formie vouchera, który jest do wykorzystania w ciągu 2 kolejnych dni po jego otrzymaniu. Zwrot otrzymamy maksymalnie za dwa najdroższe produkty objęte promocją. Voucher można zrealizować na dowolne produkty z oferty całego sklepu.

Voucherów nie może wykorzystać na produkty biorące udział w tej promocji oraz wskazanych jako wyłączenie w “Standardowych warunkach akcji promocyjnych”. Voucherów nie można łączyć i wymieniać na gotówkę – czytamy na stronie sklepu.

Niecodzienna promocja związana jest z Dniem Matki, który lada chwila. Więcej na jej temat przeczytacie na stronie biedronka.pl.

838433_1.avif
fot. Biedronka