Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > 56-letnia Ewa Gawryluk w obcisłej kreacji. Odważnie
Alicja Markowska
Alicja Markowska 02.05.2024 17:58

56-letnia Ewa Gawryluk w obcisłej kreacji. Odważnie

Ewa Gawryluk
fot. KAPiF

Ewa Gawryluk w środę 24 kwietnia pojawiła się na jednej z premier. Gwiazda zaprezentowała się w niesamowitej kreacji. Szczegóły. 

Małżeństwo Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Ewa Gawryluk to aktorka, która znana jest polskim telewidzom dzięki roli Ewy w serialu “Na Wspólnej". W tę postać wciela się nieprzerwanie od 2003 roku. 

W 1999 roku artystka poślubiła Waldemara Błaszczyka. Para przez lata tworzyła zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Rok po sformalizowaniu związku na świat przyszła ich córka, Maria. Partner aktorki w 2010 roku dołączył do ekipy “Na Wspólnej”. 

Para w 2021 roku podjęła decyzję o rozstaniu. Opina publiczna o rozwodzie Gawryluk i Błaszczyka dowiedziała się już po fakcie, a byli małżonkowie nigdy nie zabrali głosu na temat powodów zakończenia małżeństwa, okazując sobie ogromny szacunek. 

Ewa Gawryluk ma nowego partnera. Po rozwodzie znowu się zakochała. To z nim się spotyka Ewa Gawryluk niedawno się rozwiodła, a tabloid już huczy o nowej miłości. Opisali randkę aktorki

Gawryluk ma nowego partnera

Jakiś czas po rozstaniu z mężem Ewa Gawryluk znalazła sobie nowego partnera, Aktorka wrzuciła do sieci kilka tajemniczych zdjęć. Jednak portal “ShoweNews” dotarł do informacji, że spotyka się ona z Piotrem Domanieckim. 

Nowy ukochany gwiazdy serialu “Na Wspólnej” ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. W przeszłości był trenerem piłki nożnej, która do dziś pozostaje jego wielką pasją tuż obok lotnictwa. Dzięki niemu Ewa Gawryluk również odnalazła nowe hobby. Artystka od jakiegoś czasu uwielbia fotografować samoloty oraz lotniska. 

Ewa Gawryluk na premierze w pięknej kreacji

W środę 24 kwietnia Ewa Gawryluk pojawiła się wraz z innymi gwiazdami na premierze seriali “Algorytm miłości” i “Prosta Sprawa”. Na tę okazję aktorka wybrała długą, obcisłą kreację w czarnym kolorze. Sukienka miała transparentną wstawkę na brzuchu, dzięki czemu look Gawryluk stał się bardziej wyrazisty i wpadał w oko. Stylizację uzupełniła butami na obcasie, kopertówką oraz okularami w czarnych oprawkach. Artystka prezentowała się zjawiskowo. Wiele młodszych koleżanek po fachu mogłoby pozazdrościć 56-latce stylu i figury!

Jak wam się podoba stylizacja Ewy Gawryluk?

Ewa Gawryluk, premiera
Ewa Gawryluk, premiera "Algorytmu miłości: i "Prostej spawy", fot. KAPiF
Ewa Gawryluk, premiera
Ewa Gawryluk, premiera "Algorytmu miłości: i "Prostej spawy", fot. KAPiF