Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Ekskluzywny Stylizacje

Ekskluzywny Stylizacje

Ewa Gawryluk
02.05.2024 17:58 56-letnia Ewa Gawryluk w obcisłej kreacji. Odważnie

Ewa Gawryluk w środę 24 kwietnia pojawiła się na jednej z premier. Gwiazda zaprezentowała się w niesamowitej kreacji. Szczegóły. 

Sandra Kubicka, KAPiF
17.08.2023 16:36 Elegancka Sandra Kubicka w nowoczesnym wydaniu. Ale petarda! Spójrzcie tylko na jej nogi

Sandra Kubicka jak wiele innych gwiazd pojawiła się na jesiennej ramówce TVP. Celebrytka postawiła na klasyczny strój, ale z nutką nowoczesności. Zapozowała w beżowym komplecie, który znakomicie podkreślił jej figurę. Takiej wersji casual elegant się nie spodziewaliśmy!

Izabela Trojanowska, ramówka TVP
17.08.2023 15:14 Drapieżna Izabela Trojanowska w stylizacji "z pazurem". Takiej jej dawno nie widzieliśmy!

Izabela Trojanowska już wiele lat temu stała się rozpoznawalna nie tylko ze względu na swój głos i wpadające w ucho przeboje, ale i wyrazisty image, który można było śmiało uznać za zadziorny i odważny. Artystka nie pozbyła się swojej wyjątkowej charyzmy i nadal zachwyca niebanalnym stylem. Udowodniła to na ramówce TVP.

jak wyglądać bogato
04.01.2020 10:03 Jak wyglądać bogato? Tiki, które podkręcą każdą stylizację

Jak wyglądać bogato? Wiele z nas zadaje sobie to pytanie. Nawet jeśli nie mamy odpowiednio dużo funduszy, a chcemy wyglądać jak milion dolarów, jest na to kilka sprawdzonych sposobów. Porzuć więc wizję wygrania fortuny i przeczytaj nasz artykuł. Poniżej podpowiadamy co zrobić by, wyglądać jak milionerka. Jak wyglądać bogato? Dzisiaj nie musisz mieć milionów na koncie, by wyglądać olśniewająco. Taki efekt można uzyskać stosując znane modowe i makijażowe tricki. Jeśli marzysz, by wyglądać jak wpływowa businesswoman, powinnaś wzbudzać profesjonalizm i wiarygodność. Jak to zrobić? Odpowiednio dobrane ubrania i dodatki sprawią, że nie tylko nabierzesz pewności siebie, lecz także przekonasz innych swoim wyglądem, że masz miliony na koncie.