Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Anna Zuch urodziła pierwsze dziecko. Aktorka zdradziła płeć i pokazała zdjęcie: "Zaczynamy przygodę"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2023 16:22

Anna Zuch urodziła pierwsze dziecko. Aktorka zdradziła płeć i pokazała zdjęcie: "Zaczynamy przygodę"

Anna Zuch
fot. instagram.com/aenka_an

Gwiazda serialu TVN wreszcie została mamą. Teraz relacjonuje pierwsze dni z maleństwem w mediach społecznościowych i publikuje wzruszające nagrania. Wiadomo już, jakiej płci  jest maleństwo. Anna Zuch opowiedziała też, jak radzi sobie z opieką nad noworodkiem.

Aktorka od dłuższego czasu starała się o dziecko. 14 listopada 2022 roku zamieściła na Instagramie wzruszający film, na którym pokazała, jak reagowała na kolejne negatywne testy ciążowe, by wreszcie doczekać się pozytywnego. Teraz jej marzenie się spełniło.

Anna Zuch, gwiazda serialu TVN, doczekała się pierwszego dziecka

Serial „19+”, emitowany najpierw na TVN, a później na TVN7, cieszył się sporą popularnością. Zuch wcielała się tam w postać Leny Gawrońskiej. Co ciekawe, całkiem niedawno jej znajomi z planu także zostali rodzicami. Małgorzata Heretyk (serialowa Mela) i Ernest Musiał (Arkadiusz), prywatnie będący razem, doczekali się dziecka.

Teraz Heretyk dzielnie wspiera i kibicuje w komentarzach swojej koleżance z serialu. Sama Anna nie posiada się z radości, a w jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć dość szczegółową relację, włącznie ze zdjęciami ze szpitala.

Zrozpaczona Ewa Chodakowska wspomina dantejskie sceny sprzed lat, "wszyscy wiedzieli, słyszeli..."

Anna Zuch z „19+” została mamą

„Mamy nasze słoneczko” napisała kilka dni temu Zuch, pokazując noworodka, trzymającego maleńką rączką palec swojej mamy. Gosia Heretyk skomentowała od razu: „Jeju! Gratulacje Kocha! Zdrówka dla was”.

Później aktorka opublikowała jeszcze fotografię ze swoim partnerem, czule obejmującym ją i dziecko ramieniem. Opowiedziała przy tej okazji o szczegółach porodu.

Rodzinka w komplecie, więc do domku. Zaczynamy naszą przygodę. Dochodzimy do siebie i cieszymy się sobą. Poród to inna historia: 4300 siłami natury to nie lada wyzwanie, ale to prawda, zapomina się, a każdy niekontrolowany jeszcze uśmiech utwierdza mnie w przekonaniu, że było warto – czytamy pod jej wpisem.

Anna Zuch urodził pierwsze dziecko

Teraz w mediach społecznościowych pary nie brakuje relacji, upamiętniających pierwsze dni z dzidziusiem. Wczoraj w Instastories Anna pokazała zdjęcie dumnego taty, oglądającego rozgrywki sportowe z synem w ramionach. „Pierwsze wspólne mecze” napisała wzruszona.

Dzisiaj Zuch opowiedziała, jak radzi sobie ona sama. „Szybko zrozumiałam tryb »mama«, czyli zjem cokolwiek, o ile zjem. Dziś rano miałam wybór: albo prysznic, albo śniadanie. Wybrałam kąpiel, więc śniadanie dopiero o 13. Wjechała wersja »mama pro«, czyli śniadanie, kawa, praca dziecko na stole” wyznała ze śmiechem.

Zobacz zdjęcia:

Anna Zuch
Mąż Anny Zuch z dzieckiem, fot. instagram.com/aenka_an
Anna Zuch
Anna Zuch, fot. instagram.com/aenka_an