Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Justyna Gradek bez ogródek o ideale faceta, jej wybranek musi spełnić te kryteria. "Mam bardzo dziwny gust"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.05.2023 13:31

Justyna Gradek bez ogródek o ideale faceta, jej wybranek musi spełnić te kryteria. "Mam bardzo dziwny gust"

Justyna Gradek
fot. Świat Gwiazd

W ostatnim czasie mieliśmy okazję porozmawiać z Justyną Gradek na temat jej wymarzonego partnera. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby umówić się ze słynną modelką? Zadanie może nie wydawać się takie łatwe, ale gwiazda jest warta starań.

Influencerka robi zawrotną karierę w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad milion osób. W wywiadzie dla Świata Gwiazd otworzyła się na tematy prywatne i zdradziła, jaki partner spełni jej wymagania.

Justyna Gradek rozwiodła się z mężem

Modelka ma już za sobą związek z niemieckim miliarderem, Philippem Pleinem, a także Karolem Miśkiewiczem. Justyna i Karol pobrali się w 2019 roku, a niespełna dwa lata później gwiazda poinformowała o rozwodzie. Obecnie jest singielką, a w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, jakie kryteria musi spełniać jej przyszły wybranek. 

W dobie fascynacji internetem Justyna Gradka ma za sobą używanie aplikacji randkowych czy spotkań w klubie. Taki sposób podrywu jest dla niej zdecydowanie nie na miejscu.

Ja nie chciałabym nigdy poznawać w klubie, bądź na eventach, że ktoś do mnie podchodzi i pyta o numer. Uważam, że to jest niegrzeczne — przyznała nam.

Lara Gessler to nie Lara? Jej prawdziwe imię jest bardzo zwyczajne, dopiero niedawno dokonała formalnej zmiany

Idealny partner dla Justyny Gradek to...

Modelka ma dość zmienne podejście do mężczyzn. Wyznała nam, że "wpadają jej w oko" osoby o typowo męskiej budowie ciała, z tatuażami i zarostem, ale także potrafią zauroczyć ją faceci o chłopięcej urodzie. Nie ma również problemów z młodszym partnerem, a nawet przeszła przez taki związek.

Też było fajnie, nie powiem, że nie. To była moja pierwsza miłość w sumie — zdradziła w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jest jednak jedno kryterium, do którego Justyna Gradek podchodzi surowym okiem. Mowa tutaj o wzroście. Modelka w szpilkach mierzy nawet 180 centymetrów i nie jest w stanie zaakceptować kogoś niższego od siebie. Od razu powiedziała, jakby zareagowała na mężczyznę o wzroście 170 centymetrów.

Nie ma szans — skwitowała.

Kto w show-biznesie skradł jej uwagę?

By zdobyć serce Justyny Gradek, trzeba spełnić kilka kryteriów i jak się okazuje, najwięksi bożyszcze polskiego show-biznesu nie mieliby szans. Modelka przyznała nam, że nawet Maciej Musiał, Sebastian Fabijański czy Antek Królikowski nie są w jej typie.

Za to świat Hollywood przyciągnął jej uwagę w postaci Justina Biebera. Gwiazda zdradziła nam, że to jego uroda ostatnio zawróciła jej w głowie.

Mam bardzo dziwny gust i jest on różny — wyjaśniła.

Zobacz zdjęcia:

Justyna Gradek.jpg
fot. Świat Gwiazd
Justyna Gradek (2).jpg
fot. Świat Gwiazd
Powiązane
KAPiF
Rozpoznajesz, czyje to oczy? Rozwiąż trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę