Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > One wróciły. Trzy modowe koszmary znów są w trendach. Nie tylko rybaczki wracają do łask
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 10.06.2024 17:48

One wróciły. Trzy modowe koszmary znów są w trendach. Nie tylko rybaczki wracają do łask

co jest modne latem 2024?
fot. mat. prasowe

Baskinki, rybaczki i klapki z siatki wróciły do trendów. Jeszcze niedawno uchodziły za szczyt obciachu, dziś dominują w kolekcjach popularnych sieciówek.

Moda niczym bumerang

W modzie co jakiś czas powraca na nowo to, co kiedyś było kitem. Za trendami czasem ciężko nadążyć, co pokazuje, że ubrań czy dodatków nie należy zbyt szybko się pozbywać z szafy. Wyciągnięte po latach zyskują drugie życie, ale przede wszystkim, wydają się jeszcze bardziej ekskluzywne ze względu na niedostępność w bieżących kolekcjach.

Tego sezonu do mody powróciły dawno niewidziane od dekad ubrania. Sprawdźcie jakie, bo mocno się zdziwcie na ich widok. 

Były obciachem, a tego lata znów są trendy. Modowe koszmary wróciły do łask Nadciąga inwazja butików luksusowych marek w Polsce. Otwierają kolejni giganci. A co z Chanel?

Baskinka i rybaczki

Baskinka równo po dekadzie wróciła do łask kreatorów trendów. Tym razem jednak częściej spotykana będzie nie u sukienek i spódnic jak 10 lat temu, ale u topów, bluzek, marynarek i kamizelek. Jest to dość trudny element stylizacji, który czasem bywa problematyczny dla wielu kobiet. 

Podpowiadamy, że zdobienie w formie baskinki optycznie poszerza, więc idealnym rozwiązaniem będzie dla pań o nieco chłopięcej sylwetce, które chcą nadać sobie trochę kobiecych kształtów. U kobiet o zbyt dużych biodrach raczej odradzamy baskinkę, bo tylko dodatkowo powiększy dół sylwetki. 

Top z popeliny z baskinką Stradivarius 99,90 zł:

bask.png
Stradivarius 99,90 zł

Top z baskinką Reserved 199,99 zł:

basss.png
 Reserved 199,99 zł

Długo niewidziane były także spodnie rybaczki, które na nowo powracają. Fashionistki już wykorzystują je w swoich stylizacjach.  

Sprawdzą się w wielu wiosenno-letnich lookach – zarówno tych bardziej, jak i mniej formalnych. Taki fason spodni jest też idealną alternatywą dla kobiet, które nie czują się dobrze w krótkich spodenkach czy szortach. 

Teraz w sieciówkach znaleźć można ogromny wybór rybaczek. 

Rybaczki Stradivarius 99,90 zł:

fffd.png
Rybaczki Stradivarius 99,90 zł

Rybaczki Mango 129,99 zł:

ryba.png
Mango 129,99 zł:

Klapki z siatki

Aż trudno uwierzyć, że bardzo modne klapeczki z siateczki popularne na początku XXI wieku, które można było kupić na każdym bazarku i w każdym sklepie za parę złotych, teraz – po 24 latach – znów zdominują ulice.

Takie same wkrótce pojawią się w Mango ciekawi nas ich cena, która pewnie będzie kilkukrotnie wyższa niż cena tych z born2be za 9,99 zł. 

Takich klapek tego lata będzie ponownie bardzo dużo.   

IMG_5896.jpeg

Klapki z siateczki w różnych kolorach born2be 9,99 zł z clubem i kodem LATO cena to 6,99 zł:

whi.png
 born2be 9,99 zł z clubem i kodem LATO cena to 6,99 zł
kl.png
 born2be 9,99 zł z clubem i kodem LATO cena to 6,99 zł
ddw.png
 born2be 9,99 zł z clubem i kodem LATO cena to 6,99 zł
fr.png
 born2be 9,99 zł z clubem i kodem LATO cena to 6,99 zł
ggr.png
 born2be 9,99 zł z clubem i kodem LATO cena to 6,99 zł