Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Co zapisano Ci w gwiazdach? Horoskop tygodniowy od 18 do 24 kwietnia
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 17.04.2022 21:24

Co zapisano Ci w gwiazdach? Horoskop tygodniowy od 18 do 24 kwietnia

horoskop tygodniowy
fot. Vlad F. Cat / Pixabay / Canva

Najbliższy tydzień przyniesie mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dla wielu znaków zodiaku kwietniowe dni mogą stać się okazją do podjęcia ryzyka i wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu. Część z nich jednak musi uważać — na niektóre znaki czekają pewne trudności. Dzięki horoskopowi na dni od 18 do 24 kwietnia dowiecie się, z czym przyjdzie wam się zmierzyć.

Zbliżający się tydzień może boleśnie odbić się nawet na największych gwiazdach — zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Los może okazać się szczególnie nieprzychylny między innymi dla znanej z TVP Marty Manowskiej. Jej horoskop jest bowiem niepokojący.

Horoskop tygodniowy (18-24 kwietnia)

Baran (21 marca-19 kwietnia)

W tym tygodniu barany muszą na siebie szczególnie uważać. Los nie będzie im sprzyjał — ich zdrowie może ulec znacznemu pogorszeniu, a powrót do formy będzie znacznie trudniejszy niż zwykle. Właśnie dlatego barany powinny skupić się na odpoczynku i relaksie. Trudności mogą również pojawić się w kwestiach finansowych. Wydatki baranów przerosną ich wcześniejsze oczekiwania. Nie należy się jednak załamywać, gdyż w maju los z powrotem się do nich uśmiechnie.

Sławne osoby spod znaku Barana: Marta Manowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Lady Gaga, Elton John

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Najbliższe dni będą dla byków zdecydowanie udane. Pomimo drobnych trudności, z którymi przyjdzie im się zmierzyć, pod koniec tygodnia będzie czekała na nich satysfakcjonująca nagroda. Właśnie teraz byki powinny podejmować wyzwania i próbować nowych rzeczy. Ich pomysły mogą zagwarantować im duże sukcesy i polepszenie sytuacji finansowej.

Sławne osoby spod znaku Byka: Al Pacino, Mark Zuckerberg, Robert Pattinson, David Beckham

Bliźnięta (21 maja-21 czerwca)

Bliźnięta nie powinny lekceważyć drobnych problemów zdrowotnych, które pojawią się w najbliższym tygodniu. Jeśli o siebie nie zadbają, trudności wrócą w przyszłości ze zdwojoną siłą. Z drugiej strony bliźnięta czeka szczęście w miłości. Niedługo tajemniczy wielbiciel może wyznać im miłość.

Sławne osoby spod znaku Bliźniąt: Johnny Depp, Natalie Portman, Lenny Kravitz, Kylie Minogue Rak (22 czerwca-22 lipca)

To najwyższy czas, by zacząć oszczędzać. Zmniejszenie wydatków zaowocuje w przyszłości i uratuje raki przed zbliżającymi się trudnościami. Mimo to dotychczasowe problemy raków okażą się nic nieznaczące i znikną w mgnieniu oka. Raki powinny cieszyć się chwilą i zacząć w pełni korzystać z życia. To dobry czas na nawiązywanie nowych znajomości.

Sławne osoby spod znaku Raka: Selena Gomez, Lionel Messi, Khloe Kardashian, Tobey Maguire Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Niestety, w najbliższym czasie lwy nie będą miały szczęścia w miłości. Może czekać je nawet wielkie rozczarowanie. Z drugiej strony los uśmiechnie się do nich w kwestiach finansowych. Lwy czeka duży napływ nieoczekiwanej gotówki.

Sławne osoby spod znaku Lwa: Kuba Wojewódzki, Robert Lewandowski, Charlize Theron, Mila Kunis

Panna (23 sierpnia-22 września)

Przez kolejnych kilka dni wszystko będzie układało się pomyślnie. Panny nie będzie opuszczała ani radość, ani pozytywna energia. Warto zainteresować się sportem lub jakąkolwiek formą aktywności fizycznej — zaowocuje to w przyszłości. Również w relacjach międzyludzkich panny czekają sukcesy. Niedługo mogą nawiązać nową przyjaźń. Sławne osoby spod znaku Panny: Cameron Diaz, Pink, Salma Hayek, Katarzyna Nosowska, Adam Sandler Waga (23 września-23 października)

Negatywne myśli wrócą ze zdwojoną siłą. Wagi czeka burzliwy okres. Napotkają pewne problemy zdrowotny, z którymi powinny zgłosić się szybko do lekarza. Na szczęście pod koniec tygodnia wszystko wróci do normy. Warto wtedy zacząć skupiać się na pracy i nowych projektach.

Sławne osoby spod znaku Wagi: Kim Kardashian, Zac Efron, Ryan Reynolds, Naomi Watts Skorpion (24 października-21 listopada)

Wraz z powrotem wiosny, skorpiony odzyskają chęci do życia. Będzie rozpierała je energia, a w ich głowach pojawią się liczne pomysły. Warto skupić się na pracy i rozwijaniu swoich pasji oraz zainteresowań. Jeśli chodzi o kwestie miłosne, samotne skorpiony będą musiały jeszcze trochę pozostać singlami.

Sławne osoby spod znaku Skorpiona: Muniek Staszczyk, Leonardo DiCaprio, Ryan Gosling, Emma Stone Strzelec (22 listopada-21 grudnia)

Strzelce czeka tydzień pełen wyzwań. Staną jednak na wysokości zadania i zostaną docenione przez swoich bliskich oraz współpracowników. Weekend okaże się dla strzelców wyjątkowo magiczny. Los szykuje dla nich ogromną niespodziankę, możliwe, że w ich życiu z powrotem pojawi się ktoś z przeszłości. Warto być przygotowanym na każdą ewentualność.

Sławne osoby spod znaku Strzelca: Agnieszka Holland, Steven Spielberg, Adam Małysz, Brad Pitt Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Koziorożce same aż będą zdziwiony tym, jak bardzo poprawi się ich zdrowie na początku tygodnia. Warto kuć żelazo, póki gorące. Energię i radość najlepiej spożytkować w kontaktach z naturą. Koziorożce powinny jednak uważać na ludzi w swoim otoczeniu. Możliwe, że ktoś bliski wcale nie życzy im dobrze.

Sławne osoby spod znaku Koziorożca: Kate Moss, Liam Hemsworth, Kate Middleton. Kate Middleton, Jude Law Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

Wodniki nie powinny ignorować nawracających problemów zdrowotnych. Dziś drobne trudności w przyszłości mogą okazać się ogromnymi problemami. Warto skonsultować się z lekarzem. Wodniki powinny się także zastanowić nad zmianą otoczenia. Odważne decyzje zagwarantują im radosną przyszłość.

Sławne osoby spod znaku Wodnika:  Krzysztof Ibisz, Urszula, Dorota Rabczewska, Jennifer Aniston Ryby (19 lutego-20 marca) Ryby powinny zastanowić się nad włączeniem do swojego życia większej aktywności fizycznej i lepszej diety. Dalsze lekceważenie tych obszarów może doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Na razie jednak ryby będzie rozpierała energia. Los uśmiechnie się do nich także w kwestiach finansowych. Ich oszczędności będą rosły z dnia na dzień. Warto zacząć podejmować nowe wyzwania w pracy. Sławne osoby spod znaku Ryby: Daniel Craig, Sharon Stone, Rihanna, Eva Longoria

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Na jaw wyszła prawda o piątym małżeństwie Wiśniewskiego, starał się wszystko ukryć

  2. Ogromna tragedia przed świętami, gwiazdor TVP przekazał wstrząsającą wiadomość

  3. Okropne, co dzieje się w domu Ewy Szykulskiej. Przekazała wstrząsającą wiadomość tuż przed świętami

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].