Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Para, zachód słońca
30.10.2023 12:18 Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Miłość, zdrowie, pieniądze

Przed nami przełom października i listopada, który dla wielu znaków zodiaku okaże się pełen przemyśleń i przełomowych decyzji. Co wydarzy się już na dniach? Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni od 30 października do 5 listopada. 

Para przy zachodzie słońca
18.09.2023 08:13 Horoskop tygodniowy na dni od 18 do 24 września dla wszystkich znaków zodiaku. Miłość, zdrowie, pieniądze

Nowy tydzień okaże się dla wielu kolejną szansą od życia. Przed niektórymi znakami zodiaku pojawią się liczne przeszkody, a przed innymi zaś nowe szanse. Co przygotował dla nas los? Sprawdź horoskop tygodniowy na dni od 18 do 24 września dla wszystkich znaków zodiaków. 

Które znaki zodiaku będą szczęśliwe w tym tygodniu
24.07.2023 10:26 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 24-30 lipca. Miłość, zdrowie, pieniądze, praca

Koniec lipca to dla wielu znaków zodiaku walka o lepsze jutro. Niektóre z nich otrzymają szansę od losu na poprawę życia, zaś inne poznają kogoś, kto kompletnie odmieni ich światopogląd. Jednak czy dla wszystkich znaków ten czas będzie łaskawy?

Tańczące dziewczyny
26.06.2023 12:55 Horoskop na nowy tydzień. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku od 26 czerwca do 2 lipca

Każdy tydzień w roku szykuje coś innego dla znaków zodiaku. Gwiazdy co chwilę planują niesamowite zwroty akcji, płomienne zrywy serca, a także czas na refleksję i przeorganizowanie życia zawodowego. Zobaczmy, co przeniesie ostatni tydzień czerwca!

horoskop tygodniowy
12.06.2023 09:52 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdzamy, co mówią gwiazdy o dniach 12-18 czerwca

Za nami Pełnia Truskawkowego Księżyca, która przyniosła nam mnóstwo motywacji i chęci do działania. Niestety już 17 czerwca będziemy świadkami Retrogradacji Saturna - jaki wpływ ma to na wszystkie znaki zodiaku?Saturn wkracza w znak Ryb, a to oznacza, że w naszym życiu pojawią się wątpliwości i napięta atmosfera. Wielu z nas zapragnie zmiany i zacznie kwestionować swoje podejście do wielu życiowych spraw. Nie każdy znak zodiaku będzie jednak czuł się w tym czasie nerwowo - niektóre czeka naprawdę fantastyczny tydzień.

horoskop na nowy tydzień
28.05.2023 09:58 Horoskop na nowy tydzień. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku na przełomie maja i czerwca

Zbliżający się tydzień będzie obfitował w mnóstwo zmian i zawirowań. Znajdujemy się obecnie w sezonie Bliźniąt, które cechują się podwójną naturą oraz chęcią do życia. Przedstawiamy horoskop na nowy tydzień.Już teraz wszystkie znaki zodiaku mają szansę sprawdzić, co czeka je na przełomie maja i czerwca. W tym okresie przypada również pełnia, która zmobilizuje nas do nowych działań i otworzy oczy na kilka spraw.

kobieta
22.05.2023 06:00 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Od 22 maja zaczną się problemy jednego z nich

Ten tydzień będzie decydujący w życiu wielu znaków zodiaku. Los będzie chciał sprawdzić, czy odrobiliście swoje lekcje. Zróbcie rachunek sumienia i sprawdźcie, co przydarzy Wam się w dniach 22-28 maja.Nauczka będzie szczególnie dotkliwa dla jednego ze słonecznych znaków z żywiołu wody. Jest jednak sposób, by zmienić bieg wydarzeń. Uwaga! Będzie wymagać od Ciebie stalowej siły woli.

Horoskop tygodniowy
16.01.2023 00:08 Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 16 do 22 stycznia?

Gwiazd zdecydowanie postanowiły spłatać psikusa niektórym znakom zodiaku. Na horyzoncie widać kłopoty, a znikąd szukać ratunku. Sprawdź horoskop tygodniowy, by przekonać się, czy należysz do grona nieszczęśliwców.Choć nie warto tracić nadziei, nadchodzący tydzień nie maluje się w jasnych barwach dla wszystkich. Trzy znaki zodiaku będą musiały zmierzyć się z prawdziwym horrorem. W najbliższym czasie muszą być bardzo czujni, by zminimalizować szkody.

Horoskop tygodniowy
09.01.2023 10:07 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka od 9 do 15 stycznia?

Rozpoczynamy właśnie drugi tydzień stycznia 2023 roku. Jest to czas pełen zmian, nadziei, ale również niespodziewanych wyzwań. Przedstawiamy horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co gwiazdy zapisały Ci w najbliższych dniach.Nowy rok zaskoczył nas szalonymi nowinkami ze świata show-biznesu, ale również na niebie dzieją się wielkie zmiany. Przez najbliższe dni będziemy podatni na oddziaływanie księżyca, który niedawno widniał nad nami w pełni. To czas manifestacji i podejmowania ostatecznych decyzji.

horoskop tygodniowy
05.12.2022 11:54 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas od 5 do 11 grudnia?

Świąteczna atmosfera ogarnia nas coraz bardziej. Gorączka przygotowań trwa w najlepsze, a tymczasem los także zgotował dla nas pewne niespodzianki. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 5 do 11 grudnia? Prezentujemy horoskop tygodniowy na ten wyjątkowy, magiczny czas.Podczas, gdy niektórzy z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie, a inni nawet... woleliby już mieć je "z głowy", dla wielu osób to właśnie ten czas napięcia i przygotowań jest najcenniejszy. Nie wszystkim jednak łatwo będzie się nim cieszyć. Pewne znaki zodiaku muszą przygotować się na prawdziwy rollercoaster.

Horoskop tygodniowy
27.11.2022 22:50 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Kogo czekają pieniądze i sukcesy, a komu trafi się szczęście w miłości?

Co czeka was w ostatnich dniach listopada i na początku grudnia? Gwiazdy na przełomie tych dwóch miesięcy szykują sporo niespodzianek. Oto nasz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 28 listopada do 4 grudnia. Niektóre osoby mogą przeżyć spory kołowrotek emocjonalny.W nadchodzącym tygodniu należy uzbroić się w cierpliwość i dwa razy przemyśleć sprawy, zanim uczynicie krok w nieznane. Z drugiej strony do części znaków zodiaku zupełnie niespodziewanie uśmiechnie się fortuna.

Horoskop
20.11.2022 10:18 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 21 do 27 listopada

Ostatnie dni listopada okażą się przełomowe dla niektórych znaków zodiaku, z kolei innym przyjdzie zmierzyć się z przeciwnościami losu. Tylko niektórym będzie towarzyszyć szczęście i spokój. Oto horoskop tygodniowy na dni od 21 do 27 listopada.Nowy tydzień będzie dla wielu idealnym momentem, aby wreszcie wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze. Los uśmiechnie się jednak tylko do wybranych znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy
05.11.2022 10:54 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w drugim tygodniu listopada?

Gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, warto zerknąć w niebo. Gwiazdy zawsze szykują niespodzianki dla naszych znaków zodiaku. Oto horoskop tygodniowy, który zdradzi, na co warto się przygotować w ciągu najbliższych dni.Możliwość romantycznej znajomości, awans w pracy, a może kłopoty z samopoczuciem? Każdy z nas chciałby wiedzieć, jak potoczy się jego przyszłość. W tym celu często sięgamy po horoskopy, które opisują harmonogram gwiazd dla każdego znaku zodiaku. Co przyniosą nadchodzące dni?

Horoskop tygodniowy
30.10.2022 08:52 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 31 października do 6 listopada?

Początek listopada przyniesie kilku znakom zodiaku nowe nadzieje. Pojawią się nowatorskie pomysły i motywacje, jednak los uśmiechnie się jedynie do wybranych osób. Gwiazdy w pierwszym tygodniu listopada wyróżnią tylko wybranych. Co wydarzy się w najbliższej przyszłości? Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 31 października do 6 listopada.Nowy miesiąc to dobry czas, żeby wprowadzić w życie zmiany, do których przygotowywaliśmy się tak długo. Zbliżający się tydzień to nie tylko czas rozwój, ale również pogłębienie samoświadomości i samorealizacji.

Horoskop tygodniowy
23.10.2022 13:03 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 24 do 30 października

Październik powoli zbliża się do końca, a to oznacza, że gwiazdy po raz kolejny zgotują nam serię nieprzewidywalnych zdarzeń. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Dwa z nich muszą przygotować się na serię porażek.Koniec miesiąca jest czasem posumowań, a także organizacji wyzwań na nowe tygodnie. Niektórzy boleśnie odczują zmiany, które przyniesie im listopad. Zobacz, co czeka Cię w ciągu następnych siedmiu dni.

Horoskop tygodniowy
15.10.2022 09:57 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas od 17 do 23 października?

Horoskop tygodniowy pomoże Ci co nieco przygotować się na najbliższe dni, a okres od 17 do 23 października zapowiada się naprawdę intensywnie. Niektórzy muszą uzbroić się w wiele cierpliwości, ponieważ nie wszystko pójdzie po ich myśli.Już niedługo czeka nas największe zjawisko astronomiczne w tym miesiącu. Choć od początku października mogliśmy zaobserwować zwiększoną ilość spadających meteorów, to nadchodzący tydzień będzie jego kumulacją. Na niebie będziemy mogli dostrzec prawdziwy deszcz meteorów. Takie zawirowania namieszają wśród znaków zodiaków.

horoskop tygodniowy
09.10.2022 12:06 Horoskop tygodniowy od 10 do 16 października. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

Jesień już na stałe zawitała do naszego kalendarza i dosłownie szaleje wśród znaków zodiaku. Trzy z nich będą musiały mieć się na baczności, ponieważ horoskop tygodniowy szykuje dla nich niemiłe niespodzianki. Sprawdź, czy jesteś wśród nich.Nadchodzące dni będą zwiastowały w nagłe zmiany dla wielu znaków zodiaków. Księżyc pod koniec tygodnia wejdzie w swoją ostatnią fazę, co może przysporzyć niektórym sporych kłopotów. Oto co może spotkać wszystkie znaki zodiaku w pierwszej połowie października.

Horoskop tygodniowy
02.10.2022 13:13 Horoskop tygodniowy od 3 do 9 października. Co czeka dwanaście znaków zodiaku?

Nadchodzące dni będą łaskawe jedynie dla wybrańców, innym początek października może bowiem zgotować istne utrapienie. Cztery znaki zodiaku będą musiały trzymać się za kieszeń, jeśli nie chcą stracić prawdziwej fortuny. Sprawdź, co przewiduje dla ciebie horoskop tygodniowy.W zbliżających się dniach słońce będzie wzmagać swoją magnetyczną siłę i nawet jeśli skryje się za chmurami, wiele znaków zodiaku odczuje jego wpływ na swoją codzienność. Rewolucyjny Uran powoli zagości w gwiazdozbiorze Barana, a i inne planety będą miały wpływ na horoskop tygodniowy. Co szykuje dla nas początek października?

horoskop tygodniowy
25.09.2022 19:51 Horoskop tygodniowy na ostatnie dni września. Przełomowy czas dla wielu znaków

Zbliżające się siedem dni będą ostatnimi trwającej od początku września retrogradacja Merkurego. Kończy się tym samym czas niepokojących zdarzeń, nieustannych opóźnień czy wszechobecnych awarii. W rozpoczynającym się tygodniu wciąż będziemy mierzyć się jednak z negatywnymi konsekwencjami ruchu planet, te wpłyną zaś szczególnie na trzy znaki. Przedstawiamy najbliższy horoskop tygodniowy.

Horoskop tygodniowy
18.09.2022 11:58 Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

Przed nami kolejny tydzień września, który coraz bardziej przypomina nam o zbliżającej się jesieni. Ponura aura nie stanie jednak na drodze niektórym znakom zodiaku. Sprawdź horoskop tygodniowy, by przygotować się na najbliższe dni.Zbliżające się dni mogą okazać się dużym wyzwaniem dla niektórych z nas. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, a czasem nawet przełknąć gorzki smak porażki. Dla trzech znaków zodiaku ten tydzień będzie obfitował w same sukcesy. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Zobacz, co może Cię czekać w najbliższych dniach.

fot. Gian Cescon / unsplash.com
10.09.2022 14:34 Horoskop tygodniowy od 12 do 18 września. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

Połowa września dla większości znaków zodiaku nie będzie opiewała w sukcesy i radość. Retrogradacja Merkurego, która rozpoczęła się 9 września, skutecznie utrudnia nam życie codzienne. Co wydarzy się już niebawem? Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku w dniach od 12 do 18 września. Zbliżający się tydzień dla wielu z nas będzie wyjątkowo trudny. Los sprawi, że niektórzy będą musieli stawić czoła mnożącym się kłopotom. Kolejne dni będą przepełnione wyzwaniami, jednak dla dwóch znaków zodiaku ten czas okaże się wyjątkowo szczęśliwy. O kim mowa?

Horoskop tygodniowy
03.09.2022 11:21 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 5 do 11 września?

Przed nami kolejny tydzień wrześniowych wyzwań, który dla niektórych znaków zodiaku zwiastuje prawdziwe kłopoty. Sprawdź, co przydarzy Ci się od 5 do 11 września. Gwiazdy zapowiedziały masę niespodzianek.Rozpoczęcie nowego miesiąca i roku szkolnego to doskonały czas na rozwój w życiu osobistym oraz zawodowym. Gwiazdy będą sprzyjać niektórym znakom zodiaków do dokonania wielkich zmian. Inne natomiast muszą uzbroić się w cierpliwość.

Horoskop tygodniowy
28.08.2022 13:40 Horoskop tygodniowy. Co czeka 12 znaków od 29 sierpnia do 4 września?

Nowy tydzień przyniesie kolejne nadzieje, doświadczenia, ale niestety również porażki i smutki. Ułożenie gwiazd w przyszłym tygodniu pozytywnie wpłynie na życie tylko niektórych znaków zodiaku. Kto powinien mieć się na baczności i zachować szczególną ostrożność w zbliżających się dniach? Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 29 sierpnia do 4 września.Koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego to czas na rozwój i skupienie się na życiu osobistym. Niektóre znaki zodiaku poczują wiatr w żaglach i w pełni wykorzystają najbliższy tydzień.

horoskop tygodniowy
14.08.2022 19:24 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 15 do 21 sierpnia?

Ułożenie gwiazd będzie miało wielki wpływ na to, co przyniesie los dla poszczególnych znaków zodiaku. Najbliższy tydzień upłynie pod znakiem wielu radości i nadziei, jednak nie dla wszystkich. Niektórzy nie będą mieli tyle szczęścia i przez kilka kolejnych dni powinni zachować szczególną ostrożność. Poznajcie horoskop tygodniowy na 15-21 sierpnia.Sezon urlopowy w pełni. Dla niektórych wyjazd na upragnione i wyczekiwane wczasy przyniesie wiele zaskakujących zwrotów akcji. Gwiazdy w sierpniu będą wyjątkowo przychylne kilku znakom zodiaku.

horoskop tygodniowy
31.07.2022 18:59 Co czeka wszystkie znaki w najbliższych dniach? Horoskop tygodniowy na pierwszy tydzień sierpnia

Rozpoczyna się druga połowa lata. Wiele będzie się działo nad naszymi głowami. Trzy ciała niebieskie przyniosą wielkie zmiany, zwłaszcza dla czterech znaków. Komu nadchodzące dni przyniosą kłopoty, a kto poczuje dreszczyk emocji? Prezentujemy horoskop na pierwszy tydzień sierpnia. W tradycji słowiańskiej sierpień był czasem intensywnych prac na polu i upalnych dni, podczas których wśród złotych łanów zboża, według legend grasowały południce. Dziś jednak druga połowa lata kojarz się przede wszystkim z urlopem i wypoczynkiem, a dla niektórych — wspomnieniami z wakacji. Co przyniesie nam pierwszy tydzień "miesiąca sierpa"?

horoskop
23.07.2022 14:39 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 25 do 31 lipca?

Horoskop tygodniowy na nadchodzący tydzień zapowiada się wyjątkowo interesująco. Zakończenie lipca przyniesie wielu znakom zodiaku oddech i chwilę przerwy od trudnych emocji. Dwa z nich powinny jednak na siebie uważać, bo los szykuje im niezbyt miłą niespodziankę. Co czeka poszczególne znaki od 25 do 31 lipca?Horoskop na ostatni tydzień lipca może zaskoczyć wiele osób. Co prawda gwiazdy pozwolą wielu osobom na zasłużony relaks i odpoczynek po stresującym okresie, jednak niektóre znaki zodiaku poczują skutki błędów przeszłości. Inne zaś przypomną sobie o sprawach, które od dawna lekceważyły.

fot.  Jill Wellington / Pexels
17.07.2022 10:58 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 18 do 24 lipca?

Zbliżający się tydzień przyniesie wiele możliwości i nadziei. Czas urlopów i podróży dla kilku znaków zodiaku okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie wszyscy będą mieli jednakowe szczęście. Przedstawiamy horoskop tygodniowy na dni od 18 do 24 lipca. Sprawdź, co przyniosą najbliższe dni.Astrologiczne przepowiednie pomagają przygotować się do zbliżających się trudności. Dają również nadzieję i napawają optymizmem. Co wydarzy się już niebawem?

Kobieta o zachodzie słońca
04.07.2022 10:37 Horoskop tygodniowy. Jak planety wpłyną na znaki zodiaku od 4 do 10 lipca?

Nowy tydzień przyniesie ze sobą nadzieje i możliwości, jednak nie dla wszystkich będzie jednakowo łaskawy. Wiemy, co gwiazdy zapisały poszczególnym znakom zodiaku. Niektóre z nich powinny się mieć na baczności i z rozwagą przeżyć najbliższe dni. Poznajcie horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 lipca.Astrologiczne przepowiednie zyskują na powszechności oraz skuteczności. Warto zaznajomić się z układem planet i gwiazd, które sugerują nastroje wiążące się ze zbliżającymi się dniami. Co więcej, 5 lipca Merkury wkroczy w znak Raka, a z kolei Mars przesunie się w stronę Byka. Konfiguracja ta odbije się na naszym samopoczuciu. Komu poszczęści się w miłości, a kogo czeka awans zawodowy?

  • 1
  • 2