Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Czapka z daszkiem i apaszką. Trend Hailey Bieber za chwilę zawojuje ulice
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 03.06.2024 11:53

Czapka z daszkiem i apaszką. Trend Hailey Bieber za chwilę zawojuje ulice

czapka z daszkiem i apaszką
fot. Instagram

Hailey Bieber wylansowała trend na czapkę z daszkiem i apaszką. Powoli przedziera się on także na polskie ulice. Tak się nosi Anna Lewandowska.

Hailey Bieber inspiruje miliony kobiet na całym świecie

Hailey Bieber, którą obserwuje blisko 53 milionów osób na Instagramie, inspiruje kobiety, przez co wyznacza nowe trendy. Śmiało można nazwać ją ikoną stylu i kreatorką mody. Na co dzień dzieli się swoimi stylizacjami w social mediach. Pokazuje jak nosić trendy, by wyglądać nie tylko modnie, ale także kobieco i sexy. 

Poniżej przestawiamy stylizacje Hailey w najmodniejszych tendencjach tego sezonu:

Viralowy makijaż strawberry:

Truskawkowy makijaż i modny słomkowy kapelusz:

Mikro stanik i styl mermaidcore:

Modny tego sezonu styl teniscore:

Moda ciążowa na pokazywanie brzucha:

Bling bling:

Białe skarpetki do mokasynów:

Oversize:

Mob wife:

Strawberry make-up hitem sezonu. Tak wykonasz go w stylu Hailey Bieber Nowa moda wśród ciężarnych gwiazd. Kiedyś takie zachowanie było nie do pomyślenia

Styl Hailey Bieber

Hailey Bieber i jej styl zawsze zachwyca i inspiruje. Choć modelka lubi eksperymentować ze swoimi stylizacjami, to to, co jest nieodłącznym elementem każdej jej kreacji, to kobiecość i seksapil. Hailey nawet w dresie czy mocno oversize'owym smokingu wygląda bardzo kobieco i seksownie.

Kreuje i lansuje nie tylko trendy w modzie, ale też urodzie i fryzjerstwie. Makijaż strawberry wylansowany przez nią jest nadal hitem sezonu i zapowiada się, że będzie też hitem tego lata. 

W ciąży żona Biebera nadal bawi się modą i lansuje nowy trend w ciążowej modzie na pokazywanie brzucha. Poniżej kilka naszych ulubionych stylizacji Hailey Bieber:

Czapka z daszkiem i apaszką. Jak nosić?

Najnowszy trend jaki wypromowała Hailey, to noszenie czapki z daszkiem w połączeniu z apaszką. Takie połączenie szybko podłapały inne gwiazdy – za granicą Rihanna i Katy Perry, w Polsce Jessica Mercedes, Wersow i Ania Lewandowska.

Trend ten jest idealny na wietrzne, chłodniejsze dni, których w Polsce nawet latem nie brakuje. Idealnie ten patent sprawdzi się na letnie koncerty plenerowe czy festiwalowe, gdzie pogoda nie jest pewna. Będzie nie tylko modnie i stylowo, ale też komfortowo i ciepło. 

Jak nosić czapkę z daszkiem i apaszką? Przykładowe stylizacje poniżej.

hailey.jpg
fot. Instagram @haileybieber 
ccc.png
fot. Instagram 
cv.png
fot. Instagram 
chhh.png
fot. Instagram 
vfg.png
fot. Instagram 
cccccc.png
fot. Instagram