Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nowa moda wśród ciężarnych gwiazd. Kiedyś takie zachowanie było nie do pomyślenia
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 24.05.2024 13:13

Nowa moda wśród ciężarnych gwiazd. Kiedyś takie zachowanie było nie do pomyślenia

gwiazdy pokazują ciążowe brzuchy
fot. Instagram

Nowe trendy w modzie ciążowej. Gwiazdy coraz częściej decydują się pokazywać to, co jeszcze kilka lat temu wzbudzało sporo kontrowersji. Czy za Rihanną, Hailey Bieber i Mają Hyży pójdą inne kobiety?

Rihanna zrewolucjonizowała modę ciążową

Rihanna – amerykańska piosenkarka, bizneswoman i oczywiście kreatorka mody, ikona stylu, która kocha modę z wzajemnością – często lansowała nowe trendy, które na długo z nami zostawały. Można do nich zaliczyć np. powrót do stylu lat 90. czy mocne glow w makijażach. 

To Rihanna była prekursorką w eksponowaniu ciążowego brzuszka. W okresie ciąży piosenkarka słynęła z odważnych modowych stylizacji, które odsłaniały brzuch. Gwiazda dumnie eksponowała swój stan aż do czasu porodu.

Choć jej stylizacje ciążowe wzbudzały wiele kontrowersji, bo nie brakowało zarówno zwolenników, jak i przeciwników jej modowych wyborów, to niezaprzeczalnie wypromowała nowy trend na pokazywanie brzucha. Kiedyś taki widok był nie do pomyślenia, a już samo podkreślanie krągłości obcisłą kreacją zbierało mieszane reakcje.

Były obciachem, a tego lata znów są trendy. Modowe koszmary wróciły do łask Czym jest styl old money? Radzimy, co kupić w sieciówce, by wyglądać jak milion dolarów

Hailey Biber pokazała goły ciążowy brzuch

Bieberowie 24 maja wrzucili do sieci nowe zdjęcia, na których Hailey chwali się ciążowym brzuchem. 

Żona Justina w ciąży – podobnie jak Rihanna – również nie odpuszcza i inspiruje miliony kobiet na całym świecie, zachęcając je do epatowania ciążowymi krągłościami. Nie rezygnuje z modowych i odważnych stylizacji, wręcz przeciwnie – chętnie eksponuje brzuszek, odzierając go z ubrań.

Wielkie amerykańskie kreatorki mody i stylu promują ten trend, ale kto jeszcze uległ nowej modzie ciążowej?

Gwiazdy pokazują gołe ciążowe brzuchy

W ślad za Rihanną oprócz Hailey Bieber poszły inne gwiazdy, które w ciąży też dumnie pokazują ciążowy brzuch. Za granicą coraz więcej znanych kobiet pokochało ten styl. W Polsce propagowała go Maja Hyży.

Maja Hyży w ciąży, fot. KAPIF

Sandra Kubicka, fot. Instagram
Sandra Kubicka, fot. Instagram

Gwiazdy odsłaniały brzuch zarówno w stylizacjach scenicznych, wieczorowych, jak i tych codziennych. Efekt? Możecie ocenić na poniższych zdjęciach.