Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Domowa laminacja włosów za 2 zł? Ten efekt kompletnie cię zaskoczy! Włosy wyglądają lepiej niż po wizycie u fryzjera
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 03.09.2023 10:38

Domowa laminacja włosów za 2 zł? Ten efekt kompletnie cię zaskoczy! Włosy wyglądają lepiej niż po wizycie u fryzjera

Piękne włosy po domowej laminacji
Fot. Peopleimages/Lais Schulz/Canva, Piękne włosy po domowej laminacji

Zabiegi na włosy wcale nie muszą być drogie. Okazuje się, że aby wykonać popularną laminację pukli, potrzebujesz tylko 2 zł. Wiemy, jak krok po kroku zrobić ten zabieg w zaciszu własnego domu. Spektakularny efekt gwarantowany!

Co daje laminacja włosów?

Laminacja włosów sprawia, że stają się one nie tylko lśniące i zdrowe, ale również zregenerowane i grubsze. Produkt oblepia pojedyncze pasma, co sprawia, że stają się pełniejsze. Świetnie się rozczesują, nie plączą się, a także pozostają idealnie proste.

W salonie fryzjerskim za taki zabieg trzeba zapłacić od 400 do nawet 700 zł. Cena różni się w zależności od punktu, a także długości pasm. Okazuje się, że w domu możesz go zrobić za 2 zł, a efekt jest taki sam.

Najmodniejsze pikowane kurtki na jesień od 49.99 zł. Prawdziwe perełki z Action, Reserved i Sinsay

Ten produkt kosztuje tylko 2 zł w sklepie spożywczym

Produkt, o którym mowa kosztuje tylko 2 zł i można go znaleźć w każdym sklepie spożywczym. Mowa o galaretce. W przypadku smaku warto dopasować go do odcienia włosów. Brunetki mają w tym przypadku zdecydowanie łatwiej. Mogą bowiem postawić na dowolny smak i zapach.

Z kolei dla blondynek i rudych polecane są krystaliczne galaretki, pozbawione koloru. Sam zabieg natomiast jest bardzo prosty.

Jak wykonać laminację w domu?

Na wstępie dokładnie umyj włosy, najlepiej oczyszczającym szamponem. Włosy precyzyjnie rozczesz. Mają one pozostać wilgotne. Następnie 3 łyżki galaretki rozpuść w 3 łyżkach ciepłej wody. Wszystko wymieszaj, tak aby nie powstały grudki. Do tej mieszaniny dodaj 3 łyżki odżywki emolientowej i znowu wymieszaj.

Na podzielone na dwie części pukle nałóż miksturę, zabezpiecz foliowym czepkiem i pozostaw na 40 minut. Następnie spłucz włosy samą wodą, wysusz i ułóż na szczotkę. Efekt będzie widoczny od razu.

Wypróbujesz ten sposób na swoich włosach?