Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Dzień, w którym się poznali odmienił ich życie. Wojciech Majchrzak i Olga Borys są sobie wierni od lat
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 29.05.2023 14:59

Dzień, w którym się poznali odmienił ich życie. Wojciech Majchrzak i Olga Borys są sobie wierni od lat

Olga Borys i Wojciech Majchrzak
KAPiF

Aktorska para, czyli Olga Borys i Wojciech Majchrzak mają za sobą wiele wspólnych lat. Uchodzą za niezwykle zgrany duet, a do tego świetnie uzupełniają się również na scenie. Jak zaczęło się to płomienne uczucie? 

Gwiazdy co chwilę rozchodzą się i poznają nową miłość życia. Jednak nie oni! Olga Borys i Wojciech Majchrzak to związkowy wzór do naśladowania.

Olga Borys i Wojciech Majchrzak – jak to się zaczęło?

Olga Borys i Wojciech Majchrzak poznali się podczas premiery jednego z pierwszych spektakli aktora. Mężczyzna już przy tym spotkaniu pomyślał, że śliczna blondynka o dużych oczach mogłaby zostać jego żoną. Na szczęście mężczyzna szybko wziął sprawy w swoje ręce i postanowił zawalczyć o względy młodszej koleżanki.

Zaprosił ją więc na bankiet po premierze i tańczył z nią całą noc. Para szybko stała się praktycznie nierozłączna, a ich miłość to prawdziwy “grom z jasnego nieba”. Po studiach świeżo upieczonej aktorki zdecydowali się na ślub. Dwa tygodnie później już byli małżeństwem i budowali wspólne życie. Później zaczęły się długie starania o dziecko, które szybko stało się ich wielkim marzeniem. W 2006 roku powitali na świecie córkę Mirę, której stworzyli piękny dom, pełen miłości.

65-letnia Sharon Stone zrzuciła ubrania i pochwaliła się zgrabną figurą, sieć zalała masa komplementów

Wspólne życie i praca – czy to możliwe?

Nie każdy potrafi pogodzić życie zawodowe z prywatnym, szczególnie jeśli każdą z tych stref dzieli z partnerem. Okazuje się, że wystarczy się postarać, aby zachowana została symbioza. Może para nie gra ze sobą cały czas, ale można ich było obejrzeć głównie w spektaklach teatralnych. 

W telewizji raczej się mijają, co dobrze wpływa na ich samopoczucie. Pewnie dlatego na ściankach uśmiech nie schodzi im z twarzy. W końcu nawet nie mają okazji, aby się kłócić.

Czy Olga Borys i Wojciech Majchrzak mają swoją receptę na udany związek?

Tak długi związek to nawet jak na polskie realia rekord. Olga Borys i Wojciech Majchrzak są małżeństwem aż 26 lat! Co ciekawe nawet po social mediach widać, jak bardzo się kochają i ile pracy wkładają w to, aby pożycie dobrze się układało.

W wywiadzie dla magazynu “Gala” wyznali, że ich receptą na udaną relację jest przyjaźń. Nie zapomnieli także, jak bardzo się kochają, wspierają się na każdym kroku i wspólnie rozwiązują problemy. Wychodzi na to, że taka miłość jednak się zdarza…

Zobacz zdjęcia:

Olga Borys i Wojciech Majchrzak
Fot. KAPiF
Olga Borys i Wojciech Majchrzak
Fot. KAPiF
Olga Borys i Wojciech Majchrzak
Fot. KAPiF
Olga Borys i Wojciech Majchrzak
Fot. KAPiF

 

Tagi: Samo życie