Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Samo Życie

Samo Życie

halfpoint/Canva/Instagram.com/kah05oficial, Ona wygląda jak potwór, a on jest przystojnym mężczyzną
07.10.2023 11:28 Na pierwszy rzut oka nie wyglądała, jak człowiek! Mimo to on dostrzegł w niej piękną kobietę i wziął z nią ślub

Niektóre związki budzą ogromne emocje. Doświadczają tego pary, które odbiegają od konwenansów przyjętych przez społeczeństwo. W przypadku tego związku to szczególnie kobieta nie miała łatwo, a to za sprawą swojego niecodziennego wyglądu. Cierpi bowiem na chorobę, która bezpowrotnie zdeformowała jej ciało. Mimo to znalazła szczęście i mężczyznę, który bez pamięci się w niej zakochał. To naprawdę zachwycająca historia!

Kobieta u manicurzystki
01.10.2023 15:05 Stylistki paznokci wyjawiły mroczne sekrety swojej pracy. Trudno uwierzyć, w jakim stanie przychodzą klientki

Wiele kobiet regularnie uczęszcza do stylistek paznokci, które na brak pracy nie mogą narzekać. Szczególnie w okresie przedświątecznym lub tuż przed sylwestrem. To właśnie wtedy najczęściej spotykają się z zatrważającym zachowaniem klientek. Stylistki wyjawiły mroczne kulisy swojej pracy. 

Zakonnica
30.09.2023 12:03 Ola uciekła z zakonu, teraz żyje z ukochanym bez ślubu. Rodzina nie jest w stanie tego zaakceptować

Historia Oli budzi szereg skrajnych emocji. Pochodząca ze wsi dziewczyna, mimo licznych przeciwności losu zdecydowała się na edukację i samorozwój. Rodzina była temu przeciwna i ostatecznie trafiła do zakonu, z którego przyszło jej uciec. 

Cynthia Loewen
29.09.2023 12:58 Zrezygnowała z kariery, by zostać tradwife. Znalazła szczęście w usługiwaniu własnemu mężowi

Ruch tradwife cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet, które chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Kobiety te zrezygnowały ze swojej kariery, by w pełni poświęcić się mężowi i prowadzeniu domu. O swojej historii postanowiła opowiedzieć Cynthia, która zaprzestała przygotowań do zdobycia zawodu lekarza i w pełni oddała się rodzinie. 

prasowanie, pexels
28.09.2023 07:04 Żelazko w sprayu za grosze. Potrzebujesz tylko trzech składników, które na pewno masz w domu

Prasowanie jest dla niektórych wielką bolączką. Pomocne mogą okazać się więc parownice, zmniejszenie obrotów podczas wirowania pralki czy też żelazko w sprayu. Mimo że na rynku znajdziemy wiele produktów służących do wygładzania ubrań, okazuje się, że skuteczny preparat możemy wykonać samodzielnie. 

orylan1999/Instagram.com, Teraz wygląda, jak demon
27.09.2023 15:41 Jeszcze niedawno była przepiękną dziewczyną, modyfikacje ciała zmieniły ją nie do poznania! Teraz przypomina DEMONA!

Pewna influencerka i tiktokerka wzbudza swoim wyglądem niemałe zaskoczenie. Dziewczyna ma tak zmienioną aparycję, że wygląda dosłownie, jak demon. Patrząc na jej archiwalne fotki, aż ciężko uwierzyć, że kiedyś była śliczną, delikatną blondynką. Po prostu musicie to zobaczyć!

simarik/Canva, Matka zmusza 14-latkę do wykonania operacji plastycznych
26.09.2023 14:48 Wymusza na 14-letniej córce poddanie się operacjom plastycznym! Wyrodna matka zrobi wszystko dla pieniędzy

Nie wszyscy ludzie nadają się do wychowywania dzieci. Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii w swojej córce widzi głównie źródło dochodu. Wpędza ją w kompleksy, aby zachęcić 14-latkę do wykonania kilku bolesnych operacji plastycznych. Nie uwierzycie, co chciałaby, aby sobie zrobiła. Sama też nie stroni od zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

theresiafischer/instagram.com, Przeszła operację wydłużenia nóg
25.09.2023 13:38 Przeszła bardzo bolesny zabieg, aby przypodobać się mężowi. Mimo to zostawił ją tuż po operacji. Okropnie cierpiała!

Dla miłości można zrobić naprawdę wiele. Przekonała się tym pewna młoda modelka, która dla ukochanego mężczyzny zdecydowała się na niezwykle bolesną operację. Miała ona sprawić, aby ciało kobiety prezentowało się korzystniej w oczach partnera. Niestety ta historia nie kończy się pozytywnie, a po czasie 31-latka żałuje tej decyzji.

Sprzątaczka
23.09.2023 06:59 Sprzątaczka wyjawiła kulisy swojej pracy. To, co robią klienci bywa szokujące

Wiele osób korzysta z usług sprzątaczki. Zamiast samodzielnie dbać o czystość w domu, mogą liczyć na pomoc profesjonalistki, która wyczyści każdy ich kąt. Warto jednak doprecyzować zakres obowiązków, ponieważ niektórzy klienci wymagają od sprzątaczek znacznie więcej. Przekonała się o tym jedna z kobiet, która publicznie opowiedziała o swoich doświadczeniach w pracy. 

Valentinrussanov/yuriyseleznev/Canva, Dubajska swatka
21.09.2023 12:01 Dubajska swatka zdradza, jakich żon poszukują najbogatsi Arabowie. Mają wygórowane wymagania!

Życie w Dubaju różni się mocno od tego, do czego zostaliśmy przyzwyczajeni w Polsce. Dotyczy to szczególnie bardzo zamożnych osób. Prawdę na temat zawierania małżeństw zdradziła swatka, która szuka żon dla najbogatszych mężczyzn w tym kraju. Wychodzi na to, że szejkowie mają spore wymagania względem swoich wybranek.

Kobieta czytająca koran
19.09.2023 10:47 Polka o związkach z muzułmanami, mało kto wie, dlaczego kobiety zmieniają wiarę. Wcale nie muszą tego robić

Wiele kobiet, które zdecydowało się na małżeństwo z muzułmaninem, z czasem zmieniło wiarę na islam. Mało kto jednak wie, jakie prawa może stracić kobieta, niebędąca muzułmanką. Powody, przez które decydują się zmienić wyznanie, są zaskakujące, mało kto o tym wie. O wszystkim opowiedziała Polka, która sama jest w związku małżeńskim z Egipcjaninem.

Mart Production/Pexels/Africa Images/Canva, Kobieta związana z księdzem
18.09.2023 18:19 "Żyją jak małżeństwa, tylko weekendy spędzają osobno" - potajemne związki księży z parafiankami to fakt!

Związki parafianek z duchownymi cały czas szokują. Okazuje się jednak, że jest wiele kobiet, które decydują się na taką relację. Życie z osobą, która postrzega kontakty fizyczne jako grzech, nie jest jednak łatwe. Wymaga determinacji, dyskrecji i wyrozumiałości. Jak żyją kobiety w związkach z księżmi? 

sulcs/Canva, Żona dubajskiego milionera
16.09.2023 14:54 Żona dubajskiego milionera zażądała rekompensaty za zajście w ciąże! Tyle "kosztuje" jej brzuch

Żony milionerów, szczególnie z Dubaju żyją w zupełnie inny sposób, niż zwykli ludzie. Czasem aż ciężko wyobrazić sobie, jak można tak codziennie funkcjonować. Jedna z ukochanych arabskiego bogacza wyjawiła, ile wart jest jej brzuch. Po zajściu w ciążę zażądała od męża sporej rekompensaty.

Smutna kobieta, kościół
15.09.2023 19:04 Była gosposią w parafii. Wyjawiła sekrety swojej pracy, jej słowa zaskakują

Na wielu parafiach funkcjonuje posada gosposi. Najczęściej jest to kobieta, która mieszka lub przychodzi na parafię i pomaga księżom w codziennych obowiązkach. Jak naprawdę wygląda ich praca? Jedna z kobiet przerwała milczenie i zdradziła sekrety swojej pracy. 

Pilim_Petunyia/Elena_p/Canva, Kobieta karmi męża piersią
15.09.2023 11:24 Kobieta karmi męża własnym mlekiem. Powód jest wręcz nieprawdopodobny!

Okazuje się, że karmienie piersią może wywołać lawinę sprzeciwu i społecznego oburzenia. W tym przypadku para zdecydowała się na krok, który wprawił w osłupienie wszystkich internautów. Swoją historią podzielili się podczas jednego z programów telewizyjnych. Będziecie w szoku, co robią z nadmiarem mleka w piersiach kobiety.

Afganki
14.09.2023 13:21 Absurdalny zakaz dla Afganek. Talibowie wprowadzili kolejne prawo, ograniczające wolność kobiet

Afganki muszą mierzyć się z kolejnym zakazem, które wprowadziło ministerstwo promocji cnoty. Informacja o wprowadzonych zmianach wywołała ogromne poruszenie, a głos w sprawie postanowiła zabrać Fereshta Abbasi z Human Rights Watch, która trafnie zauważyła, że zakaz wprowadzono w Dniu Równości Kobiet. 

Smutna nauczycielka, uczniowie
13.09.2023 19:30 Katechetki przerwały milczenie, opowiedziały o swojej pracy. Przykre, z czym muszą się mierzyć

Katechetki postanowiły zabrać głos i szczerze opowiedzieć o swojej pracy. Mało kto wie, z czym na co dzień muszą mierzyć się kobiety, uczące religii dzieci i młodzież. Kobiety udzieliły obszernych wywiadów, w których zdradziły kulisy swojej pracy. 

Otyła kobieta z chłopakiem
13.09.2023 16:14 Dzieli ich 55 kg, a łączy płomienne uczucie: "Ważę 100 kg przy wzroście 166 cm, a mój chłopak jest o połowę chudszy"

Nie wszystkie związki mają łatwo. Okazuje, że z szykanowanie spotykają się pary, które odbiegają od norm społecznych. Jedna z użytkowniczek popularnego forum postanowiła nawet podzielić się swoją historią z innymi kobietami. Okazuje się, że jest obiektem kpin ze względu na różnicę w wadze, między nią a partnerem. Parę dzieli 55 kg, a łączy prawdziwa miłość.

Para
13.09.2023 07:01 Niebezpieczne zjawisko w randkowaniu. Na czym polega ghostlighting i jak się przed tym chronić?

Coraz częściej możemy usłyszeć o niebezpiecznym zjawisku podczas randkowania, jakim jest ghostlighting. Warto przyglądać się zachowaniu potencjalnej partnerki lub partnera, aby możliwie jak najszybciej zorientować się o planach drugiej osoby i nie odczuć negatywnych skutków relacji. 

Kasia Gallanio
12.09.2023 10:56 Polka była żoną księcia Kataru, zmarła nagle. Trudno uwierzyć, jaki film nagrała przed śmiercią

Księżniczka Kasia Gallanio zmarła nagle, mając zaledwie 45 lat. Jej śmierć wstrząsnęłam krajem, a doświadczenia, z którymi przyszło jej się zmierzyć, wywołują ciarki. Polka, która związała się z księciem Kataru, tuż przed śmiercią nagrała pewien film. Dziś historia ta zdaje się być jeszcze bardziej zagadkowa, niż przypuszczano. 

Smutna kobieta w ciąży
11.09.2023 12:54 Egipcjanin zostawił ją z brzuchem: "Zawierają takie związki z... turystkami z Europy, żeby się zabawić"

Wakacyjna miłość przeważnie jest pełna namiętności i nagłych uniesień. Co jeśli zakończy się ona “wpadką”? Ta dziewczyna nie miała szczęścia. Egipcjanin zostawił ją zupełnie sama w zaawansowanej ciąży. A miało być tak pięknie.

Panna młoda, karmienie piersią
10.09.2023 09:39 Karmiła piersią przed ołtarzem. Zdjęcie panny młodej obiegło sieć, internauci oniemieli

Wiele osób decyduje się na ślub po urodzeniu dziecka. Pewna panna młoda podczas ceremonii, tuż przed ołtarzem, zaczęła karmić swoje maleństwo. Czujna fotografka uchwyciła moment na zdjęciu, które obiegło świat. Komentarze internautów nie pozostawiają żadnych złudzeń. 

Africa images/Canva, Otyła smutna kobieta
09.09.2023 13:19 "Brak bliskości, to wszystko efekt tego, że ona jest otyła". Czy dodatkowe kilogramy mogą być pretekstem do rozstania?

Wiążąc się z kimś, nie wiemy, czy jego zachowanie albo ciało nie zmieni się z czasem. W przypadku tego mężczyzny przemiana jego ukochanej okazała się dla niego tak przerażająca, że zaczął poważnie rozważać rozstanie. To, co o niej napisał, jest wstrząsające.

joecicak/Canva, Mało popularne imię dla dziewczynki
09.09.2023 10:32 To imię może niedługo przestać występować! W latach 90. cieszyło się ogromną popularnością, a teraz stało się niszowe

Co kilka lat zmienia się popularność różnych imion. Jeszcze niedawno można było spotkać wiele dziewczynek o imieniu Amelia, dzisiaj skutecznie wyparła je Julia, Alicja, czy Maja. Okazuje się, że niektóre z dawnych imion są nawet na wyginięciu. Jedno z nich zostało nadane w tym roku zaledwie 68 razy.

Zapłakana panna młoda
07.09.2023 17:43 Nie kryła łez, gdy zobaczyła, co jej matka zrobiła z suknią ślubną. Niewiarygodne, że posunęła się do czegoś takiego

Dzień ślubu jest szczególnie stresujący. Zarówno panna młoda, jak i jej przyszły mąż starają się, aby ceremonia wypadła, jak najlepiej. Nie wszystko można jednak przewidzieć. Tej sytuacji młoda kobieta kompletnie się nie spodziewała. Najgorsze, że wszystko wydarzało się chwilę przed ślubem, a za całe zamieszanie odpowiedzialna była jej matka.

 Parę dzieli 40 lat
05.09.2023 12:04 Dzieli ich 40 lat, a łączy płomienne uczucie. Dlaczego 23-latka pokochała 63-letniego mężczyznę?

Związki, które wyróżniają się dużą różnicą wieku, od dawna budzą skrajne emocje. Ta para od miesięcy pokazuje swoje uczucie w sieci. Mimo że poznali się, gdy dziewczyna miała zaledwie 16 lat, a jej przyszły partner prawie 57 lat. Jak doszło do tego, że połączyło ich prawdziwe uczucie?

Lisa Fotios/Pexels, Polacy nie chcą mieć dzieci
03.09.2023 16:41 Polacy już nie chcą mieć dzieci? Co piąta para świadomie z tego rezygnuje. Mają ważny powód!

Coraz więcej młodych osób świadomie rezygnuje z posiadania dzieci. Nie zachęcają ich profity w postaci dodatkowych środków, ani zwiększona ilość miejsc w przedszkolach. Mają ważny powód, dla którego mówią stanowcze “nie” dzieciom. Będziecie w szoku, o co chodzi.

Juanmonino/Canva, 50-latka zakochała się w 23-latku
03.09.2023 11:59 50-latka bez pamięci zakochała się w przyjacielu syna: "Siłą powstrzymuję się, żeby mu o tym nie powiedzieć, jestem mężatką"

Miłość jest nieprzewidywalna i może sporo namieszać w życiu każdego człowieka. Przekonała się o tym pewna 50-latka, która po uszy zakochała się w przyjacielu syna. Nie to było jednak najgorsze. Parę bowiem dzieli spora różnica wieku, a przy tym kobieta ma męża. To jednak nie wszystko!