Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Gdy dostała zaproszenie na ślub, nie mogła uwierzyć w to, co widzi, wpadła w szał. Słusznie?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 02.06.2023 11:00

Gdy dostała zaproszenie na ślub, nie mogła uwierzyć w to, co widzi, wpadła w szał. Słusznie?

Zaproszenie na ślub
fot. Canva

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Organizacja takiego przyjęcia wymaga nie tylko skrupulatnego planowania, ale również dużej ilości gotówki. Para młoda często oszczędza jak może… Przekonała się o tym pewna Brytyjka, która opowiedziała swoją historię!

Okazuje się, że zaproszenie na ślub może urazić gości. Pewna kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, że ktoś w takim sposób potraktował ją i jej partnera.

Zaproszenie ślubne doprowadziło ją do szału.

Mogłoby się wydawać, że zaproszenie ślubne może sprawić wiele radości. Jednak doświadczenie pewnej anonimowej Brytyjki pokazuje, że bardzo wiele zależy od formy. Całe zdarzenie tak mocno oburzyło kobietę, że postanowiła podzielić się swoimi odczuciami na forum internetowym Reddit. Na jej wpis natrafił mirror.co.uk. 
 

Na wstępie mieszkankę Wielkiej Brytanii zniesmaczył wygląd zaproszenia. Wypisane było ono bowiem ręcznie, a sam papier wydawał się najtańszym i najcieńszym z możliwych. To jednak dopiero początek afery…

8 niepokojących sygnałów przed ślubem. Jeśli zauważysz jeden z nich, uciekaj

Takiej zniewagi się nie spodziewała!

Po przeczytaniu treści zaproszenia okazało się, że jest ona mile widziana jedynie na ceremonii zaślubin. Od razu nasuwa się pytanie, co z weselem? 

Brytyjka wraz z partnerem nie wahała się i od razu skonfrontowała się z panem młodym. Wówczas mieli jeszcze nadzieję, że zaszła pomyłka. 

Okazało się jednak, że przyjęcie weselne organizowane jest jedynie dla najbliższych, a kobieta jest dla pary młodej dalszą znajomą. Mężczyzna przyznał szczerze, że nie stać ich na urządzenie dużego wesela dla wszystkich osób. 

Wręczanie zaproszenia
Fot. pixelshot/Canva 

Przyjęcie weselne kością niezgody

Brytyjka nie uwierzyła w tłumaczenia pana młodego. Ma wątpliwości co do ich relacji i uważa, że zostali potraktowani jak obcy. 

Do tego na jaw wyszło, że ślub będzie trwał jedynie 30 min, a sam dojazd zajmie ponad godzinę. Kobieta postanowiła poprosić o komentarz innych uczestników forum. 

Większość z nich przyznała, że na jej miejscu przemyśleliby czy tak faktycznie zachowują się prawdziwi przyjaciele. Nie zabrakło także opinii, że para młoda nastawiona jest jedynie na prezenty, a nie na celebrowanie tego dnia z przyjaciółmi i rodziną. 

Tagi: ślub