Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie im Truskawkowy Księżyc?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.06.2023 07:00

Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie im Truskawkowy Księżyc?

para, księżyc
fot. Olivia Rusu z Getty Images; Canva.com/AdinaVoicu z pixabay; Canva.com

Już na początku czerwca będziemy świadkami niezwykłego widowiska atmosferycznego, które nazywamy Truskawkowym Księżycem. Jego pojawienie się wpłynie diametralnie na nasze życie uczuciowe. Oto horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na czerwiec. Zobacz, kogo czeka wielka miłość, a kogo przelotny romans.

4 czerwca o godzinie 5:42 zalśni na niebie tak zwany Truskawkowy Księżyc. To pierwszy moment, w którym jego tarcza będzie tak blisko ziemi. Niektórzy z nas zdecydowanie odczują jego działanie.

Truskawkowy Księżyc w czerwcu - horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku

Baran (21.03-19.04)

Czerwiec to dla Baranów doskonała okazja do zabawy i poznawania nowych osób. Na horyzoncie pojawi się kilka miłosnych propozycji, jednak dla Was to zdecydowany czas na relaks, bez poważnych decyzji. Drobny flirt nikomu nie zaszkodzi, a może przynieść Ci zaskakujące doznania.

Byk (20.04-20.05)

Horoskop miłosny przedstawi dla tych znaków zodiaku szansę na zakazany romans. Strzała Amora trafi ich momentalnie, a zauroczenie drugą osobą szybko stanie się ich obsesją. Tylko czy warto ryzykować złamanym sercem dla dawki adrenaliny?

Bliźnięta (21.05-20.06)

To właśnie ten znak zodiaku silnie odczuje działanie Truskawkowego Księżyca. Przez cały miesiąc ich sfera uczuciowa będzie nadzwyczaj wrażliwa i łaknąca zaspokojenia. Znajdź czas na spotkanie z partnerem lub przyjaciółmi, by poczuć przyjemną euforię z budowania więzi.

Rak (21.06-22.07)

Niewinny flirt może przerodzić się w poważną relację. Raki z powodu wrażliwości doskonale wiedzą, jak złapać kontakt z drugą osobą. Chęć bliskości otworzy przed nimi wiele możliwości. Pytanie tylko, czy będą w stanie wybrać tylko jedną połówkę.

Truskawkowy Księżyc w czerwcu – które znaki znajdą miłość?

Lew (23.07-22.08)

Lwy przeżyją prawdziwy kryzys w życiu miłosnym w czerwcu. Niestety na ich horyzoncie nie znajdzie się wielu kandydatów do romantycznych spotkań. To jednak nie oznacza nudy. Czerwiec to początek wakacji, a wraz z nimi szansa na wypad z przyjaciółmi czy rodzinne wakacje. Nie trać głowy na romanse!

Panna (23.08-22.09)

W związkach tych znaków zodiaku wiele spraw się mocno skomplikuje. Brak komunikacji i zrozumienia wzajemnych potrzeb może być gwoździem do trumny relacji. Spróbuj postawić się na miejscu drugiej osoby, by przejść przez poważny kryzys.

Waga (23.09-22.10)

Wagi wejdą w czerwcu w swoje alter ego i postawią na "hot girl summer". Nic nie powinno zaburzyć waszego dobrego nastroju, a już na pewno miłosne dramy. Bawcie się, poznajcie nowych ludzi, dajcie się ponieść wakacyjnym romansom. Wasza sfera uczuciowa będzie szczególnie podatna na manifestacje w tym miesiącu.

Skorpion (23.10-21.11)

Jak mówi stare dobre przysłowie "Co za dużo, to nie zdrowo". Nie da się uszczęśliwić wszystkich, a złamane serce zawsze będzie boleć, gdy na horyzoncie pojawi się ta "trzecia osoba". Zastanów się, czego tak naprawdę szukasz w relacji. Niezdecydowanie może sprawić, że finalnie obudzisz się samotnie.

Truskawkowy Księżyc w czerwcu – co czeka znaki zodiaku?

Strzelec (22.11-21.12)

Ten znak zodiaku najsilniej odczuje oddziaływanie Truskawkowego Księżyca. Przypływ emocji będzie doskonałym bodźcem do wprowadzenia zmian w swoim wyglądzie i zachowaniu. Odważne decyzje odpłacą się niezapomnianymi przeżyciami.

Koziorożec (22.12-19.01)

Najbliższy miesiąc upłynie Koziorożcom na przyjemnym odświeżaniu dawnych znajomości. Nareszcie znajdą chwile na wspominanie "starych dobrych czasów". Muszą mieć się na baczności, bo ktoś z ich przeszłości bardzo chce znów zaistnieć w ich życiu.

Wodnik (20.01-18.02)

W czerwcu ten znak zodiaku zacznie patrzeć na wszystko przez pryzmat różowych okularów. Optymistycznym podejściem do świata zjednają sobie ludzi i zaczną coraz częściej spędzać wolne chwile w towarzystwie. To świetna okazja do poznania kogoś ciekawego.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby ostatnio za bardzo skupiły się na karierze i obowiązkach, przez co zupełnie zaniedbały swoje życie prywatne. Koniec miesiąca przyniesie im szansę na płomienny romans. Wśród setek obcych twarzy wystarczy zobaczyć jedną znajomą, by poczuć silne motyle w brzuchu. 

Zobacz zdjęcia:

para.png
fot. AdinaVoicu z pixabay; Canva.com
para (2).png
fot. Emma Bauso z Pexels; Canva.com