Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas w ostatnich dniach kwietnia?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.04.2022 21:34

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas w ostatnich dniach kwietnia?

horoskop tygodniowy
fot. Retha Ferguson / Canva

Najbliższy tydzień może być wyzwaniem dla wszystkich znaków zodiaku. Przyczyną jest zbliżające się pierwsze w 2022 roku zaćmienie Słońca oraz Czarny Księżyc, czyli nów w Byku. Nasz horoskop tygodniowy wyjaśni wam, na co powinniście się przygotować.

Czarny Księżyc to drugi nów księżyca w jednym miesiącu kalendarzowym. Jego działanie spotęguje zaćmienie Słońca. Często przynosi ono nagłe, gwałtowne zmiany. Przeznaczenie i ujawnienie prawdy może więc spojrzeć wam z bliska w oczy. Pamiętajcie jednak, że przemiana to nie tylko niszczenie, ale i wzrastanie – to od was zależy, jak podejdziecie do nowych wyzwań.

Horoskop tygodniowy 25 kwietnia - 1 maja 2022

Zmiany, które niesie zaćmienie 30 kwietnia oraz mistyczna energia Czarnego Księżyca mogą sprawić, że wiele spraw w waszym życiu przyniesie niespodziewany obrót. Trudno będzie z nimi walczyć; lepiej się więc im poddać i sprawdzić, co przyniesie los – skutki nie zawsze muszą być negatywne.

Wspomniane zjawiska połączą się z cechami zodiakalnego Byka – skoncentrowanego na dobrach materialnych, zysku, przyjemnościach i poczuciu stabilności życiowej. Energia tego znaku pozwoli zachować spokój umysłu w czasie przydarzających się przeciwności. Ryby, Baran i Lew powinny jednak wyjątkowo na siebie uważać.

Wodnik

Zodiakalne Wodniki może czekać wiele zmian w pracy. Szef może zrzucić na was całkiem nowe obowiązki, może też wydarzyć się wiele zaskakujących rotacji w zespole. Nieprzyjemnym zaskoczeniem może też być diagnoza dotycząca zdrowia. Za to w miłości los szykuje interesującą niespodziankę.

Ryby

W pracy czeka was wiele wyzwań, wyjdziecie z nich jednak obronną ręką, jeżeli będziecie odpowiednio zdecydowani. Przygotujcie się też na lekkie problemy ze zdrowiem – mogą zmniejszyć wasz poziom energii oraz zapobiec realizacji długo planowanych projektów. Zadbajcie o swoją odporność i unikajcie przechłodzenia organizmu.

Baran

Bardzo duże zagrożenia w pracy. W zespole może być ktoś, kto źle ci życzy i próbuje podkopać twoją opinię u szefów. Uzbrój się w czujność i nie ulegaj pochlebcom. W relacji miłosnej może czekać cię niemiła niespodzianka – trudne rozmowy lub przejście do etapu, do którego ci nieśpieszno. Pamiętaj, by zawsze rozwiązywać tego typu problemy ze szczerością.

Byk

Najbliższy tydzień będzie należał do ciebie. Twoje życie gwałtownie przyśpieszy, a zwroty wydarzeń będą nie gorsze, niż w filmie akcji. Mimo to nie poddawaj się lękowi – wszystkie zmiany okażą się bardzo korzystne. Zarówno w pracy, jak i uczuciach są widoki na dalszy, bardzo miły rozwój wydarzeń.

Bliźnięta

Jeśli w waszym związku ostatnio działo się źle, w najbliższym czasie może dojść do przesilenia. Tylko od was zależy, czy przełom będzie związany z pozytywnymi zmianami i nowym początkiem, czy też zakończeniem relacji, która od dłuższego czasu wydawała się jałowa. W pracy możecie spodziewać się awansu.

Rak

Współpracownicy oraz bliscy docenią ilość energii i zapału, które wkładasz w każdy projekt czy działanie, którego się podejmujesz. Nie bój się pochwał i wyrazów uznania – masz prawdziwe powody do dumy. Jeśli szef zaproponuje ci awans, przyjmij go. Jeśli ukochana osoba zaproponuje niespodziewaną wycieczkę – ruszaj w dal.

Lew

W sferze zawodowej zodiakalne Lwy może czekać niemiła niespodzianka. Jeśli macie problemy z szefem, obowiązkami lub cierpicie na wypalenie – jest to ostrzeżenie, że trwający kryzys może się tylko spiętrzyć, owocując wyjątkowo przykrymi skutkami. Zadbajcie też bardziej o swoje zdrowie – stres także może wpływać negatywnie na waszą kondycję.

Panna

Panny, jako perfekcjonistki, które lubią mieć wszystko pod kontrolą, mogą w tym tygodniu przechodzić trudny okres. Będą miały wrażenie, że wiele aspektów życia wymyka im się z rąk. Jeśli jednak spróbujecie wziąć głęboki oddech i spojrzeć na zachodzące zmiany z dystansu, być może odkryjecie, że nowe nie zawsze oznacza gorsze.

Waga

Wagi powinny skupić się na tym, co nie zawsze im wychodzi – zająć się jedną rzeczą naraz, zamiast chwytania wielu srok za ogon. Jeśli poświęcą odpowiednią uwagę tym dziedzinom, które wymagają dodatkowej pracy, odniosą spory sukces. Dotyczy to też sfery uczuciowej – zamiast rozmieniać się na drobne lub skakać na ślepo w nieznane, stańcie mocno na ziemi i zastanówcie się dwa razy.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony powinny w najbliższym czasie zadbać o swoje potrzeby oraz marzenia. Zbytnie skupienie na pracy potęguje stres i poczucie wyczerpania. To dobry moment, żeby przypomnieć sobie, co sprawia wam przyjemność i przynosi radość w życiu. Może warto pomyśleć o urlopie? Wypoczęci wrócicie do pracy ze zdwojoną siłą.

Strzelec

Miłosne i zawodowe niespodzianki, jakie ten tydzień szykuje dla Strzelców, mogą być nieco przytłaczające. Pamiętaj, by w nadmiarze emocji nie powiedzieć o jedno słowo za dużo. W pracy zwracaj uwagę na osoby, które mogą zazdrościć ci awansu. Pomyśl też o tym, co ty możesz zaoferować światu.

Koziorożec

Samotne Koziorożce czeka szansa na nową miłość. Wraz z nadejściem wiosny rozwiną skrzydła, by unieść się na fali bodźców, wrażeń i znajomości. Powinny jednak pamiętać, by wiedzieć, kiedy należy stanąć twardo nogami na ziemi. Sfera ta dotyczy pracy – nie powinny sobie zbytnio folgować, bo grozi to zbytnim nagromadzeniem zobowiązań.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wszystko szło na żywo, nagle przerwano rozmowę w "PnŚ. Gość poderwał się z miejsca

  2. Samochód polskiej gwiazdy zniszczony, porażające sceny w biały dzień. Widok odbiera mowę

  3. Fani drżą o Marcina Hakiela, nie mógł tego ukryć. Na zdjęciu wszystko widać

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].