Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Jak planety wpłyną na znaki zodiaku od 4 do 10 lipca?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.07.2022 10:37

Horoskop tygodniowy. Jak planety wpłyną na znaki zodiaku od 4 do 10 lipca?

Kobieta o zachodzie słońca
fot. jasmin chew / Pexels

Nowy tydzień przyniesie ze sobą nadzieje i możliwości, jednak nie dla wszystkich będzie jednakowo łaskawy. Wiemy, co gwiazdy zapisały poszczególnym znakom zodiaku. Niektóre z nich powinny się mieć na baczności i z rozwagą przeżyć najbliższe dni. Poznajcie horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 lipca.

Astrologiczne przepowiednie zyskują na powszechności oraz skuteczności. Warto zaznajomić się z układem planet i gwiazd, które sugerują nastroje wiążące się ze zbliżającymi się dniami. Co więcej, 5 lipca Merkury wkroczy w znak Raka, a z kolei Mars przesunie się w stronę Byka. Konfiguracja ta odbije się na naszym samopoczuciu. Komu poszczęści się w miłości, a kogo czeka awans zawodowy?

Horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 lipca

Baran

Przed baranami tydzień pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Konieczna będzie zmiana planów, jednak podejmując decyzję, warto nie kierować się emocjami, a ze spokojem i wyrozumiałością patrzeć w przyszłość. Rady najbliższych lub bardziej doświadczonych życiowo osób zawsze są na wagę złota.

Byk

Osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja mogą spodziewać się spokojnego tygodnia, przepełnionego rozmyślaniem. Szykuje się obfity w sukcesy czas w pracy. Warto go wykorzystać, a także skupić się na rozwoju i zdobywaniu wiedzy.

Bliźnięta

Bliźnięta wreszcie znajdą moment na regenerację i odpoczynek. Spokojny wieczór z książką i herbatą lub wycieczka ze znajomymi okaże się strzałem w dziesiątkę. W wolnym czasie lepiej nie zaprzątać sobie głowy problemami innych oraz sprawami zawodowymi.

Rak

Przed rakami rozkwit miłości. Emocje sięgną zenitu, a bliska osoba wreszcie wykona swój pierwszy krok. Może on okazać się przełomowy dla relacji, dlatego warto pielęgnować rodzące się uczucie. Kluczem do sukcesu okaże się otwartość i zaufanie.

Lew

Lwy w najbliższym tygodniu powinny mieć się na baczności. Warto zwrócić szczególną uwagę na osoby z najbliższego otoczenia. Ich rady niekoniecznie mogą okazać się trafne w danej sytuacji życiowej. W najbliższych dniach jest duża szansa na poznanie kogoś nowego. Warto się otworzyć i ułatwić drogę do znalezienia prawdziwej miłości.

Panna

Najbliższe dni udowodnią pannom, jak ważne jest zdrowie. Dni wolne od pracy warto spożytkować skupiając się na zdrowiu, a także wykonaniu wszystkich zaległych badań lekarskich. Profilaktyka jest w tym temacie kluczowa.

Waga

Wagi, które w najbliższym czasie wybierają się na urlop, mogą liczyć na przelotny romans. Warto jednak trzymać emocje na wodzy i skupić się na dobrej zabawie. Z kolei przed osobami będącymi w związku czeka rozkwit miłości. Spędzenie wspólnych chwil zacieśni wasze więzy.

Skorpion

Osoby urodzone od 23 października do 22 listopada charakteryzują się mocnymi charakterami. Twardo stąpają po ziemi, a te cechy będą wyjątkowo potrzebne w najbliższych dniach. Współpracownicy liczący na własny awans skłonni są podkładać kłody pod nogi, dlatego warto zachować szczególną ostrożność i nie dać się wykorzystać.