Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Julia Wieniawa i jej stylizacje z "Mam talent". Tak prezentowała się gwiazda
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 19.05.2024 22:00

Julia Wieniawa i jej stylizacje z "Mam talent". Tak prezentowała się gwiazda

Julia Wieniawa w Mam talent
fot. Instagram

Julia Wieniawa w “Mam talent” udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu. Zebraliśmy jej wszystkie stylizacje z programu. Która była najlepsza?

Co nowego u Julii Wieniawy?

Za nami finał 15. edycji “Mam Talent”, którą wygrał Bartek Wasilewski. Otrzymał 300 tys. zł. Do wzruszonego nastolatka, który na castingu otrzymał "Złoty przycisk" od Agnieszki Chylińskiej, od razu przybiegła mama. To głównie dla niej Bartek pisze swoje teksty.

W jury programu zadebiutowała Julia Wieniawa. 25-letnia gwiazda, która rozwija się zarówno jako aktorka, wokalistka i influencerka. Oprócz tego prowadzi również swoje biznesy. 

Tuż przed finałem “Mam talent” Julia ogłosiła na Instagramie, że została ambasadorką L’Oréal Paris:

To bardzo ważny dla mnie dzień. Niezwykle wzruszona i zaszczycona pragnę Was poinformować, że zostałam oficjalną polską ambasadorką absolutnie ikonicznej marki L’Oréal Paris. Cieszę się, że dołączam do grona tak wspaniałych i inspirujących kobiet, które od lat promują hasło „Jesteś tego warta”. Hasło, które ma w sobie ogromną moc i cały szereg znaczeń. Hasło, które towarzyszy mi od dziecka i z którym niezwykle się utożsamiam. Tak. Jestem tego warta. I jestem z tej współpracy ogromnie dumna.

Julia ma za sobą pobyt w Cannes, gdzie spędzała czas u boku takich gwiazd jak: Demi Moore, Emma Stone, Eva Longoria i Kristen Dunst. W tym samym dniu na Amazon Prime Video odbyła się premiera nowego filmu z udziałem aktorki pt. "Nieobliczalna. Na Instagramie gwiazda wrzuciła relację, na której płacze ze szczęścia i sama nie wierzy w to, co się dzieje w jej życiu. 

W trakcie “Mam talent” Wieniawa prezentowała się w najróżniejszych, szałowych stylizacjach. Postanowiliśmy się im przyjrzeć.

Obłędna kreacja Julii Wieniawy. Zakasowała wszystkie gwiazdy Sandra Kubicka i MOHITO połączyli siły. Cała kolekcja i ceny

Julia Wieniawa bawi się modą

Julia Wieniawa słynie z odważnych i jakże scenicznych stylizacji. Jak na aktorkę przystało, lubi wcielać się w różne role – także te modowe. Nie jest wierna jednemu stylowi. W odcinkach “Mam Talent” aktorka pokazała bardzo modowe kreacje. Nie zabrakło blasku, który tak mocno uwielbiamy, ale czasami stawiała na nieco bardziej eleganckie stylizacje, jak np. długą, czerwoną suknię. W jej lookach nie zabrakło awangardy, tak jak w stylizacji biało-czarnej z czerwonym krawatem. 

Stylizacje Julii Wieniawy z "Mam Talent"

Poniżej wszystkie stylizacji Julii Wieniawy z “Mam talent”. Która najbardziej przypadła wam do gustu?