Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Julia Wieniawa na nowo zorganizowała swój salon. Wydała fortunę na przemeblowanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.05.2023 07:53

Julia Wieniawa na nowo zorganizowała swój salon. Wydała fortunę na przemeblowanie

Julia Wieniawa
fot. KAPiF

Julia Wieniawa zdecydowała się na metamorfozę mieszkania. Salon jest kompletnie odmieniony! Ogromne wrażenie robi kanapa, która kosztowała influencerkę aż 90 tys. złotych…

Do zaprojektowania nowego wnętrza Julia Wieniawa zdecydowała się skorzystać z usług znanej dekoratorki. 

Julia Wieniawa zdecydowała się na niemałą zmianę w swoim mieszkaniu na Żoliborzu

Wiadomość o tym, że na swoje nowe lokum Julia Wieniawa wybrała mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, obiegła media w 2020 roku. Wówczas rozpisywano się o cenie piętrowego apartamentu, która wyniosła 2 miliony złotych. Jednocześnie jest to trzecia nieruchomość, w którą zainwestowała Wieniawa. Nie kryła jednak, że najnowsze mieszkanie wzbudziło u niej największy entuzjazm i zyskało miano jej pełnoprawnego domu.

Obecnie Julia Wieniawa zdecydowała się na kosztowną rearanżację lokum. Procesem przemiany pochwaliła się fanom na swoim koncie na Instagramie. 

Mąż Anny Ilczuk z "Pierwszej miłości" to znany aktor. Widzowie znają go m.in. ze "Świata według Kiepskich"

Julia Wieniawa zdecydowała się na mały remont oraz rearanżację wnętrz

Pod koniec 2020 roku Julia Wieniawa pochwaliła się obserwującym szczegółami na temat swojego najnowszego mieszkania. Wyznała wówczas, że urządzi je w stylu indonezyjskiej wyspy Bali, by móc czuć się we własnych czterech ścianach jak na wakacjach. Oprócz obszernego salonu, w piętrowym mieszkaniu nie zabrakło miejsca na siłownię, biuro, a także jogowy kącik. Jednak centralnym punktem apartamentu okazał się być przestronny taras, w którego projektowaniu pomagał celebrytce sam Marcin Tyszka. 

Obecnie Wieniawa zdecydowała się na zmianę wystroju. Jak poinformowała fanów na swoim Instagramie, podczas wyjazdu do Hiszpanii w jej mieszkaniu trwał mały remont oraz całkowita przemiana salonu.

Jak wygląda i ile kosztował nowy salon Julii Wieniawy?

W salonie Julii Wieniawy wydarzyła się kompletna rewolucja. Zniknęły rattanowe meble, puchate dywany oraz gąszcz ogromnych roślin. Skórzaną kanapę zastąpiła nowa, zielona sofa marki B&B Italia, której koszt wynosi 90 tys. złotych. Pojawiła się także stylowa lampa Noguchi za 15 tysięcy złotych. Kolejnym rzucającym się w oczy elementem są błękitne krzesła ustawione wokół okrągłego stołu (koszt każdego - 2,5 tys. złotych). Całość wieńczą barwne, abstrakcyjne obrazy Tomka Opalińskiego.

Kosztowna metamorfoza salonu zrobiła na obserwatorach Julii Wieniawy nie lada wrażenie. Do jej przeprowadzenia influencerka skorzystała z usług znanej dekoratorki wnętrz, Ani Witko. 

PRZED:

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa

PO:

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa