Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Kosztuje tylko 6 zł, a działa lepiej niż drogie kremy pod oczy. Biegnij do najbliższej apteki po tę maść!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 11.09.2023 07:04

Kosztuje tylko 6 zł, a działa lepiej niż drogie kremy pod oczy. Biegnij do najbliższej apteki po tę maść!

Maść pod oczy z apteki
Fot. fotostorm/Canva, Maść pod oczy z apteki

Dobre kremy pod oczy mogą kosztować nawet 200 zł za opakowanie. To dosyć dużo patrząc na to, ile produktu znajduje się w opakowaniu. Mamy na to sposób. W aptece jest maść, która działa lepiej niż kosmetyczne specyfiki, a przy tym kosztuje zaledwie 6 zł. Musicie poznać jej działanie.

Maść pod oczy, która działa cuda

Wspaniale wygładza, świetnie nawilża, a do tego usuwa drobne zmarszczki. Przy okazji niweluje widoczność cieni. Ta apteczna maść wspaniale sprawdza się dla kobiet w różnym wieku. Z reguły lepiej stosować ją na noc, jednak cieniutka warstwa specyfiku znakomicie posłuży, jako baza pod korektor.

Co ciekawe można ją również wykorzystać na wypryski, z którymi poradzi sobie dosłownie w jedną noc, a także na siniaki również te znajdujące się na nogach.

"Brak bliskości, to wszystko efekt tego, że ona jest otyła". Czy dodatkowe kilogramy mogą być pretekstem do rozstania?

Znakomicie działa na zasinienia pod oczami

Mowa o maści arnikowej, która w aptece kosztuje około 6 zł. Została ona zrobiona z kwiatów, które rosną na specjalnych plantacjach, ich samodzielne zrywanie jest zabronione, gdyż roślina jest pod ochroną i wpisana została jako gatunek zagrożony.

Ma wiele właściwości medycznych, ale okazuje się, że poza znakomitym działaniem na cienie, pryszcze i drobne zmarszczki, może być też niebezpieczna. Zawiera bowiem helenalia, które mają silne właściwości toksyczne. Zatem przygotowanie maści samodzielnie, może okazać się nazbyt ryzykowne.

Kosztuje tylko 6 zł!

Zaskakuje nie tylko działanie, ale również cena. 6 zł za tak rewelacyjny produkt to naprawdę niewiele. Warto także pamiętać, że poza nakładaniem maści pod oczy, można nią potraktować uporczywe zasinienia w innych rejonach, a także wypryski np. na plecach czy ramionach.

Wiele mówi się także o wpływie maści na naczynka. Pobudza ona bowiem krążenie, co pozwala na zniwelowanie nieestetycznych “pajączków” na nogach.