Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Odporna na deszcz i wiatr, a do tego wyraźnie wyszczuplająca. Ta hitowa kurtka na jesień kosztuje niewiele ponad 100 zł
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 09.09.2023 12:46

Odporna na deszcz i wiatr, a do tego wyraźnie wyszczuplająca. Ta hitowa kurtka na jesień kosztuje niewiele ponad 100 zł

Dusko Jovic/Canva, Kurtka odporna na deszcz i wiatr
Fot. Dusko Jovic/Canva, Kurtka odporna na deszcz i wiatr

Jesienna pogoda nigdy nie rozpieszcza. Warto się na nią przygotować już, teraz kiedy na dworze jeszcze przygrzewa letnie słoneczko. Z pewnością w swojej szafie należy mieć kurtkę, która skutecznie ochroni nas przed wiatrem i deszczem. Znaleźliśmy taki model i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Do tego wyraźnie wyszczupla.

Kurtka idealna na jesień

Chcesz skutecznie ochronić się przed wpływem mroźnego wiatru i deszczu? Warto zatem zaopatrzyć się w odpowiednią kurtkę. Ten model, który znajdziesz w Lidlu, spełnia wszystkie wymogi idealnej kurtki na jesień.

Ma krój, który zapewnia swobodę ruchów. Można zatem bez obaw chodzić na długie spacer i aktywnie spędzać czas. Do tego została wykonana z materiału, który jest odporny na wpływ dużej ilości wilgoci, a także przenikanie wiatru. To jednak nie koniec. Należy również wspomnieć o fasonie, który świetnie wyszczupla, szczególnie w okolicy brzucha i bioder.

lidl.pl, Kurtka z Lidla
lidl.pl, Kurtka z Lidla
To imię może niedługo przestać występować! W latach 90. cieszyło się ogromną popularnością, a teraz stało się niszowe

Materiał odporny na deszcz i wiatr

Wiatroodporna kurtka z Lidla występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Można zatem wybierać między kremową i ciemnozieloną propozycją. Bardzo istotną kwestią jest także fakt, że tkanina pochodzi z recyklingu, a całość została zaimpregnowana przy wykorzystaniu ekologicznych produktów.

Zabezpieczenie kieszeni bocznych zamkami błyskawicznymi i przylegający do głowy kaptur, sprawiają, że ten model jest wyjątkowo praktyczny i wygodny.

lidl.pl, Kurtka z Lidla
lidl.pl, Kurtka z Lidla

Taka cena to niemałe zaskoczenie

W ofercie sklepu znajdziesz ją w regularnej cenie 109 zł. Dostępna jest w rozmiarach od XS do L. Zatem każda kobieta znajdzie dla siebie coś dogodnego. Do tego ciekawy, lekko taliowany krój sprawia, że sylwetka wydaje się zdecydowanie szczuplejsza, niż jest w rzeczywistości.

Warto się jednak spieszyć, bowiem takie perełki niezwykle szybko się wyprzedają, szczególnie jeśli kosztują tak niewiele.

Kurtka z Lidlalidl.pl, Kurtka z Lidla