Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Królową Kamilę dopadnie przeszłość? Wróżka rozłożyła dla niej karty i zobaczyła rycerza kielichów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.05.2023 15:40

Królową Kamilę dopadnie przeszłość? Wróżka rozłożyła dla niej karty i zobaczyła rycerza kielichów

Królowa Kamila
Fot. JONATHAN BRADY/AFP/East News

6 maja Wielka Brytania oficjalnie będzie mieć nowego króla i królową. Co gwiazdy mówią o przyszłości ich rządów? Specjalnie z okazji koronacji spytaliśmy o losy królowej Kamili. Wróżka i tarocistka pokazała, co czeka żonę Karola.

Wróżka Velessa z pasją zajmuje się czytaniem z kart tarota. Tylko dla nas rozłożyła je, by zajrzeć w przyszłość nowej monarchini. Co rozkład powiedział o jej rządach, nadziejach i przyszłych wydarzeniach?

Tarocistka mówi o przyszłości królowej Kamili

Układ, jaki wróżka Velessa rozłożyła specjalnie dla Świata Gwiazd, jest niezwykle intrygujący. Już na samym początku tarocistka zaznaczyła, że karty są bardzo optymistyczne.

Dynamika, poprawna komunikacja. Różne wydarzenia, które nie wiadomo, skąd się biorą, ale są fajne. Na pewno dużo zmian. Karta wyjściowa to as kielichów. On mówi o wszelkich nowych początkach. O narodzinach, nie tylko dziecka, ale i koncepcji. O pięknych, czystych świeżych początkach. Na pewno „motylków w brzuchu” nie zabraknie, a energia jest świetna – słyszymy od ekspertki.

Te 3 znaki zodiaku nie chcą brać ślubu. Odpowiada im życie na kocią łapę

Co karty tarota mówią o przyszłości królowej Kamili?

A co może przeszkadzać w tej radości i satysfakcji? Król denarów i rycerz mieczy. Oznacza to, że mogą pojawiać się jakieś zgrzyty: napięcia, sprzeczki czy kłótnie. Ze wspomnianym królem denarów, czyli mężczyzną stabilnym i konkretnym i dającym poczucie bezpieczeństwa. Mogą pojawić się między nimi jakieś niekontrolowane emocje – słyszymy od wróżki.

„Rycerz kielichów mówi, że będą powroty do jakiejś sprawy z przeszłości. Takiej, która wydawała się zamknięta, ale okazuje się, że jest inaczej. Mogą powrócić jakieś historie, wydarzenia lub ludzie z przeszłości” mówi nam tarocistka. 

Przyszłość królowej Kamili w kartach. Co jest nieuniknione?

To, co jest nieuniknione: trójka i ósemka buław. To są piękne karty. Rozwój, satysfakcja, szczęście. Patrzenie w przyszłość, czy to w danej dziedzinie, czy z konkretną osobą. Będzie dużo snucia planów, pragnień i zamierzeń, ale również dużo działania – mówi nasza specjalistka.

Królowa Kamila będzie zachwycała w różnych aspektach życia. Będzie się podobała, jakkolwiek to można ująć. Ósemka buław świadczy o świetnej komunikacji, dynamice i zmianach. Nie zabraknie różnych wydarzeń, które będą miały bardzo ważny wpływ na jej życie” słyszymy na koniec.

Zobacz film i zdjęcia:

królowa Kamila
Królowa Kamila i król Karol, fot. JONATHAN BRADY/AFP/East News