Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Lara Gessler odsłania ciało w kampanii MMC Studio. Odważna sesja nie przejdzie bez echa
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 21.06.2024 19:57

Lara Gessler odsłania ciało w kampanii MMC Studio. Odważna sesja nie przejdzie bez echa

None
fot. mat. prasowe

Znamy już nową twarz najnowszej kampanii polskiego duetu modowego MMC Studio. 

Lara Gessler

Kulinarna osobowość, której konikiem jest cukiernictwo. Lara Gessler jest współwłaścicielką cukiernio-restauracji “Słodki Słony” oraz autorką książek kulinarnych “Słodki zielnik” i “Orzechy i pestki”. W 2020 roku stworzyła “Pracownię Kulinarną”, ale nie tylko gastronomia to jej pasja. Kocha też modę.

Swoimi stylizacjami dzieli się na Instagramie @lara_gessler, gdzie obserwuje ją 287 tysięcy ludzi. Lara jest zapraszana na pokazy mody, a nawet na zagraniczne fashion weeki. Nie narzeka też na brak reklamowych współprac z markami modowymi, których jest ambasadorką.

Styl Lary trudno określić, ale to, co możemy o nim powiedzieć to, że podąża za trendami i jest bardzo różnorodny. Raz możemy ją zobaczyć w glamour wydaniu, raz w sielskim, a jeszcze innym razem w sportowym. W jej stylizacjach jest dużo koloru, ale i dla kontrastu dużo bieli i czerni. 

Jedno jest pewne – Lara lubi zaskakiwać swoimi modowymi wcieleniami, które my bardzo lubimy oglądać.

Sanah i Dawid Podsiadło na okładkach "Vogue'a". To jedne z najlepszych sesji, jakie zobaczycie Już jest kolekcja Żabka x PROSTO. Co w niej znajdziecie? Najtańsza rzecz kosztuje 100 zł

MMC Studio

MMC studio to modowy duet tworzony przez absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi - Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Ich projekty cieszą się dużym uznaniem w świecie mody, a pokazy tej marki można było już oglądać zarówno w kraju, jak i za jego granicami. 

To, co wyróżnia tę markę, to charakterystyczny, bardzo ekskluzywny styl i nonszalancki minimalizm. Dużo w jej kolekcjach jest oryginalnych form, nietypowych materiałów, ciekawych faktur i oversize'ów. 

Brand ten słynie z unikatowych okryć wierzchnich oraz ciekawych w formie sukienek i spódnic. W kolekcjach tego duetu nie brakuje także bling-bling, czyli licznych cekinów i metalicznych tkanin. 

Do miłośników kolekcji i projektów MMC Studio należą prawdziwe fashionistki: Ada Fijał, Joanna Horodyńska, Katarzyna Sokołowska i wiele innych gwiazd.

Lara Gessler nową twarzą kampanii MMC studio

Lara Gessler została nową twarzą marki modowej MMC Studio i wystąpiła w najnowszej kampanii promującej tę markę. 

W tej sesji fashionistka pokazuje dużo ciała, kreacje są mocno odsłaniające, a nawet momentami rezygnuje ze stanika na cześć torebki, którą zasłania piersi. 

Dominujące kolory to biel i czerń, ale nie zabrakło i charakterystycznej metaliki dla marki – tym razem w wydaniu złotym. Cała sesja jest autorstwa uznanej fotografki Aldony Karczmarczyk, a za stylizacje odpowiadała jedna z najlepszych stylistek w Polsce – Agnieszka Ścibior. 

Gwiazda niedawno też otworzyła najnowszy pokaz mody MMC Studio #RESORT2025 Le Madame, a także wystąpiła w filmie intro tego pokazu.

W pokazie Lara szła prawie z całą odsłoniętą piersią, co wzbudziło wielkie poruszenie w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie MMC Studio wyznało miłość swojej nowej muzie:

Ogromnie dziękujemy Larze @lara_gessler za otwarcie całego pokazu, za pomoc w przygotowaniach, za wsparcie jakim nas obdarzyła oraz za jej zaangażowanie.
Lara jesteś wspaniała! Kochamy Cię.

Lara Gessler w najnowszym pokazie MMC Studio #RESORT2025 Le Madame:

KAPIF_oryginal_K1213925F.jpg
Lara Gessler pokaz MMC studio #RESORT2025 Le Madame fot. KAPIF
KAPIF_oryginal_K1213919F.jpg
Lara Gessler pokaz MMC studio #RESORT2025 Le Madame fot. KAPIF

Lara Gessler w kampanii MMC studio:

ve4.png
Lara Gessler w kampanii MMC studio fot. Instagram @mmcstudiodesign
vv4.png
Lara Gessler w kampanii MMC studio fot. Instagram @mmcstudiodesign
32.png
Lara Gessler w kampanii MMC studio fot. Instagram @mmcstudiodesign
ll1.png
Lara Gessler w kampanii MMC studio fot. Instagram @mmcstudiodesign
v478.png
Lara Gessler w kampanii MMC studio fot. Instagram @mmcstudiodesign