Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Doda przeceniła swoje hitowe perfumy. Tak tanio jeszcze nie było
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 19.06.2024 12:41

Doda przeceniła swoje hitowe perfumy. Tak tanio jeszcze nie było

Luna perfumy Dody, cena
fot. mat. prasowe

Jak to jest pachnieć bezczelnie seksowną nonszalancją? Dowiecie się dzięki perfumom Dody. Zapach Luna powrócił – i to w promocyjnej cenie. Tak tanio jeszcze nie było.

Perfumy na specjalne okazje

Na specjalne okazje warto postawić na nieco bardziej wyraziste zapachy. Nie bójmy się zaszaleć i pachnieć mocniej niż zazwyczaj w ciągu dnia. Luksusowe perfumy od Chanel (Mademoiselle), Diora (Sauvage), YSL (Libre Intense) czy Caroliny Herrery (Good Girl) sprawdzą się idealnie na specjalne wieczorne wyjścia. 

Najważniejsze, aby noszony zapach podobał się nam samym, wtedy będziemy czuć się pewne siebie i komfortowo, a woń perfum będzie miłym “umilaczem” pięknych chwil. 

Te ubrania Doda kupiła za mniej niż 50 zł. Ulubiony sklep gwiazdy otwiera się w Polsce Doda olśniła w Sopocie w ubraniach z Zary. Kreacja 3D wygląda jak za grube pieniądze

Zapachy gwiazd

Gwiazdy coraz częściej wypuszczają swoje zapachy lub zostają ambasadorami perfum znanych domów mody. Największą popularnością tego typu produkty cieszą się główne wśród fanów artystów.

W Polsce w tym roku swój zapach wypuściła Doda. Wyprzedał się błyskawicznie. Na prośbę fanów stworzono serię perfumetek oraz dystrybuowano go stacjonarnie w jednej z warszawskich drogerii. 

Internauci co rusz publikują zdjęcia z flakonem w kształcie księżyca. Mamy dobrą wiadomość dla zwolenników zapachu Luna. Znów jest dostępny, a jakby tego było mało – można go kupić o wiele taniej niż poporzednio.

Perfumy Dody Luna – gdzie kupić taniej?

Doda zapewnia, że perfumy Luna pachną bezczelnie seksowną nonszalancją. Są dedykowane na specjalne okazje oraz wieczory. Zapach jest uniseksowy – przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Nuty zapachowe perfum Luna – drzewne w połączeniu z orzeźwiającymi cytrusami, zmysłową bergamotką i morskimi akordami.

Poprzednia seria perfum wyprzedała się błyskawicznie. Fani domagali się od artystki wypuszczenia kolejnej i… voilà, oto ona.

Obecnie kosztują w promocji 232 złotych, czyli 55 złotych taniej niż poprzednio.

Zrzut ekranu 2024-06-18 o 18.24.19.png
Perfumy Luna Doda D'eau 232 zł
v56.png
Perfumy Luna Doda D'eau 232 zł
ftt.png
Perfumy Luna Doda D'eau 232 zł
ggff.png
Perfumy Luna Doda D'eau 232 zł