Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Lidl wypuścił spódnicę jak z H&M. Różnica? Dwa razy niższa cena
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 31.05.2024 14:30

Lidl wypuścił spódnicę jak z H&M. Różnica? Dwa razy niższa cena

spódnica z Lidla jak z H&M
fot. H&M i Lidl

Spódniczko-spodnie w tenisowym klimacie powracają szturmem do mody. My znaleźliśmy wersje niskobudżetową w Lidlu, która jest podobna do tej nieco droższej z H&M. 

Styl teniscore – co go wyróżnia?

Styl “teniscore” jest tego lata bardzo na topie. Wszelkiego rodzaju spódniczki plisowane, koszulki polo, retro buty, wysokie skarpetki i czapki z daszkiem – to wszystko znajdziemy w kolekcjach dużych domów mody i sieciówek.

Powraca też dużo detali retro inspirowanymi latami 70. i 80., czyli złotej dekady tenisa. Gwiazdy i fashionistki już noszą stylizacje w tym stylu. Poniżej kilka przykładów.

 

Wypiła buteleczkę z podkładem i wywołała oburzenie w sieci. Oto co wymyśliło Estée Lauder Kosmetyczne hity z Lidla. Kosztują maksymalnie 10 zł, a działają cuda

Z czym nosić tenisową mini?

Spódniczki kojarzone z tenisem tego lata nosimy także poza kortem. Pojawiają się one w wielu modowych stylizacjach fashionistek i gwiazd. Są idealnym rozwiązaniem dla kobiet żyjących w ciągłym biegu, dla których kluczowa w stylizacji jest wygoda. 

Żeby nadać nieco elegancji, śmiało można zestawić ją z marynarką czy eleganckim polo. Idealnie też sprawdzą się ulubione trampki lub powracające do mody balerinki w towarzystwie równie trendy kolorowych podkolanówek. Dobrym uzupełnieniem będzie torba typu tote bag (shopperka), która pomieści wszystkie potrzebne nam skarby. 

Tenisowa mini z Lidla i H&M

Przedstawiamy nasze propozycje spódniczek w stylu teniscore. Pierwsza pochodzi z Lidla i kosztuje 34,99 złotych, a druga z H&M i jest już dwa razy droższa, bo kosztuje 79,99 złotych. 

Obie są bardzo ładne i mocno do siebie podobne. Bo i ta z Lidla, i ta z H&M ma wszyte spodenki i skrywa kieszonkę, która pomieści smartfon lub piłeczkę tenisową. 

 

 

 

3.png
Spódniczka Lidl 34,99 zł
5.png
Spódniczka Lidl 34,99 zł
6.png
Spódniczka Lidl 34,99 zł
4.png
Spódniczka Lidl 34,99 zł
7.png
Spódniczka H&M 79,99 zł
8.png
Spódniczka H&M 79,99 zł
9.png
Spódniczka H&M 79,99 zł
hhhh.png
Spódniczka H&M 79,99 zł