Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Ma takie samo działanie, jak najdroższy puder na świecie, a kosztuje tylko 20 zł. Możesz zaoszczędzić ponad 200 zł!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 26.09.2023 13:36

Ma takie samo działanie, jak najdroższy puder na świecie, a kosztuje tylko 20 zł. Możesz zaoszczędzić ponad 200 zł!

BraunS/Canva, Zamiennik drogiego pudru
Fot. BraunS/Canva, Zamiennik drogiego pudru

Pięknie wygładza. Do tego wyrównuje koloryt skóry i sprawia, że wygląda praktycznie, jak wyretuszowana. Puder, o którym mowa kosztuje krocie, wiemy jednak, gdzie znajdziecie jego zamiennik. Ten kosmetyk z kolei dostępny jest w popularnej drogerii, a do tego trzeba za niego zapłacić naprawdę niewiele. Biegnij po niego do sklepu, zanim zostanie wykupiony.

Jakie działanie ma sypki puder Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Puder od marki Laura Mercier to obiekt pożądania wielu kobiet. Ten luksusowy kosmetyk wspaniale wpływa na skórę. Usuwa zmarszczki, pozwala także na ukrycie porów i przebarwień.

To jednak nie wszystko. Wspaniale sprawdza się do cery tłustej, ale również suchej. Po jego nałożeniu skóra wydaje się gładka niczym jedwab, a przy tym nie tworzy efektu maski. Jednak jego cena sięga nawet 250 zł na opakowanie.

Wystarczy zaledwie jedna łyżeczka do kawy, a ochota na słodkie minie, jak ręką odjął. To jednak nie wszystko

Gdzie szukać tańszego zamiennika tego luksusowego pudru?

Spokojnie, jeśli nie stać cię na ten drogi produkt, możesz go zastąpić. Wystarczy udać się do drogerii Rossmann. To tam znajdziesz puder, który pod względem jakości nie odbiega od Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder.

Poza super działaniem na jego rosnącą popularność wpływa również cena. Możesz go kupić za 20 zł i to w regularnej sprzedaży.

Ten puder to hit, nie tylko cenowy

Puder, o którym mowa to Lovely Vegan Loose Powder. Wyróżnia się nie tylko w pełni wegańską formułą, ale również konsystencją. Kosmetyk w opakowaniu jest idealnie sypki i biały. Natomiast po kontakcie ze skórą świetnie się z nią stapia.

Ponadto jest wydajny i ma lekko wyczuwalny zapach. Warto wspomnieć, że nie zatyka porów, a skutecznie ukrywa zmarszczki, przebarwienia i wypryski.

Vegan loose powder
Fot. lovelymakeup.pl/ Vegan loose powder 
Tagi: puder Makijaż