Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Marzą ci się wygodne i stylowe kalosze na jesień? Ten model kosztuje niecałe 89 zł i dostępny jest w popularnej sieciówce
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 01.09.2023 15:36

Marzą ci się wygodne i stylowe kalosze na jesień? Ten model kosztuje niecałe 89 zł i dostępny jest w popularnej sieciówce

Clara Manolache's Images/Canva, Kalosze idealne na jesień
Fot. Clara Manolache's Images/Canva, Kalosze idealne na jesień

Już niebawem standardem będzie dla nas deszcz, kałuże i plucha. Nadchodzi jesień. Trzeba się na nią odpowiednio przygotować. Nie ma w końcu złej pogody, są tylko niewłaściwie ubrani ludzie. Zatem znaleźliśmy coś, co z pewnością przyda ci się w tym okresie. Mowa oczywiście o kaloszach. Ten model skradł nasze serca, a jego cena to niemałe zaskoczenie.

Kalosze za grosze

Ten model kosztuje tylko 89 zł, a prezentuje się naprawdę wybornie. Ma cholewkę o długości pod kolano, która jest dodatkowo na tyle szeroka, że można do niej bez trudu włożyć nawet grubsze spodnie.

Do tego ma przyjemny zielony kolor, który pasuje w zasadzie do każdej jesiennej stylizacji. Niektórzy porównują go nawet do kultowych Hunterów.

Ten błyszczyk z Diora kosztuje krocie. Wiemy, jakie zamienniki dają ten sam efekt. Będziesz w szoku, gdy poznasz ich cenę!

Ten model znajdziesz w popularnej sieciówce

Kalosze od marki Jenny Fairy dostępne są w CCC. Dodatkowo ich cena została obniżona ze 179,99 zł na 88,99 zł. Taka okazja zatem nie trafia się często. Poza doskonale dopasowaną cholewką ma także grubą podeszwę, która dodatkowo chroni przed zimnem i nierównościami terenu.

Można je zatem z powodzeniem wykorzystać podczas zbierania grzybów w lesie, ale również na spacerach, nawet na podmokłych terenach.

ccc.eu, kalosze na jesień
Fot. ccc.eu, kalosze na jesień

Chętnie wybierają go influencerki!

Co ciekawe można je znaleźć nie tylko w salonach CCC, ale również w garderobie influencerki ukrywającej się pod nickiem simplybypola. Ten model włożyła podczas jednej ze swoich wiejskich wycieczek i od razu skradł on serca jej obserwatorek.

Nam też wyjątkowo przypadł do gustu. Na pewno zakochają się w nim fanki mody i minimalizmu. Znajdziesz je w dwóch kolorach khaki i jasnoróżowym. Spiesz się jednak, bo zostało niewiele rozmiarów.

CCC.eu, kalosze za grosze
Fot. CCC.eu, kalosze za grosze