Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Najmodniejsze fryzury dla pary młodej. Mistrz fryzjerstwa wybrał TOP5 tego sezonu
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 03.06.2024 19:31

Najmodniejsze fryzury dla pary młodej. Mistrz fryzjerstwa wybrał TOP5 tego sezonu

Modne fryzury na ślub 2024
fot. Pixabay

Jakie fryzury na ślub są modne w 2024 roku? Specjalnie dla Świata Gwiazd mistrz fryzjerstwa na co dzień pracujący z gwiazdami wskazał TOP5 dla pary młodej.

Trendy we fryzurach ślubnych

Ślub dla każdej pary jest jednym z najważniejszych i wyjątkowych dni w jej życiu. Jeśli chodzi o fryzury na ten szczególny dzień, to postawmy na elegancję i schludność podczas ceremonii. Jednak podczas weselnej zabawy można już nieco bardziej zaszaleć, swobodnie rozpuszczając upięcie.

Mocno wystylizowane fryzury już odeszły do lamusa. Teraz rządzi naturalność, pod każdym względem również tyczy się to makijaży. 

Poprosiliśmy stylistę fryzur na co dzień pracującego z gwiazdami i pannami młodymi – Antoniego Kolbusza z atelier Ruby Blue, aby zdradził nam top 5 fryzur dla panny młodej i pana młodego idealnych na ten piękny dzień. 

Fryzury gwiazd w Sopocie. Ania Dąbrowska 11/10, za to Kayah i Margaret… Kto pozwolił im tak wyjść na scenę?! Nowa fryzura Anny Lewandowskiej. Na lato zaszalała z kolorem

Modne fryzury na ślub dla panny młodej

Luźny kok u szczytu głowy:

Jeśli chodzi o koki najważniejsza jest lekkość, delikatność i nonszalancka zwiewność. Śmiało możemy wypuścić nieregularne pasma na bokach twarzy i delikatnie je pofalować oraz nadać całości romantycznego dziewczęcego wdzięku. 

Taka fryzura będzie idealnym dopełnieniem każdej sukni. 

Rozpuszczone z przedziałkiem:

Włosy  gładko wystylizowane z przedziałkiem z boku, nabłyszczone wet look z delikatną falą od połowy długości i gładko wygładzone przy głowie. Rozczesane i zwiewne. Kolejnym rozwiązaniem będzie przedziałek pośrodku z idealnie prostymi i wygładzonymi włosami. Ważne  jest by linia końców włosów, była precyzyjnie prosta! 

Możemy postawić na delikatne zdobienie w postaci spinki Swarovskiego po części, gdzie jest więcej włosów.

Paryskie upięcia na potylicy:

W obecnych trendach, jeśli chodzi o upięcia bądź podpięcia wszystkich włosów do tyłu postawmy na subtelne zaczesanie włosów z takim nieperfekcyjnym wykończeniem. Pozwólcie włosom wypadać z formy, by były w stylu boho w takim sielskim wydaniu dziewczęcym. Możecie postawić na delikatny splot warkoczowy kłos lub dobierany pod spód francuz. Dobierany warkocz taki trochę niechlujny będzie idealną ozdobą z włosów bez potrzeby dopięcia ozdobnych kryształków lub spinek. Jeśli będziecie chciały, możecie postawić na ozdobny toczek. 

Sprawdzi się do sukni klastycznej prostej minimalistycznej lub do bardziej zdobnej princeski. 

Kucyk:

Kucyki, końskie ogony idealnie współgrać będą z sukniami minimalistycznymi, princeskami, a także suknią ''Syrenką", Tutaj postawić możesz na wszystko na luz, wygładzenie ''co do włoska ". Większa nonszalancka objętość, a także wypuszczone dwa pasma po bokach proste lub delikatnie załamane w syrenią fale Beach Look. Do kucyka z falowanych włosów te dwa pasma można załamać grubą lokówką lub falownicą z grubych 33 mm średnicą. 

Minimalistyczny kucyk możesz przyozdobić subtelną spinką lub kwiatem Orchidei białej lub liliowej.

Zaczesane do tyłu na gładko:

Włosy zebrane i zaczesane do tyłu. Taki wybór wybierze każda fashionistka modowa, dla której najważniejsze będzie wyglądać TOP i olśnić jak na czerwonym dywanie. Najważniejsze jest uniesienie włosów z przodu, by swobodnie opadały do tyłu i na boki. Przód fryzury musi być mocno utrwalone tak by wyglądało jak najbardziej '' naturalnie''. Długość włosów pofalowana lekko mocniej, jak Twoje włosy mają skłonności do szybkiego rozprostowania się. 

Jeśli Twoje włosy są podatne i falujące, zafaluj je delikatnie. Spokojnie utrzymają się.

 

Modne fryzury na ślub dla pana młodego

Klasyczne zaczesane do góry:

Włosy męskie klasyczne zaczesane do góry wydłużą twarz, dzięki czemu wysmuklicie twarz.

 Włosy niech będą w lekkim nieładzie. Mogą być zmatowione pastą lub wykończone na pół połysk. Długość włosów musi mieć idealne proporcje. 

Postawcie na to!

Klasyczne zaczesane do tyłu:

Włosy zaczesane na bok. Dodać można delikatną falę, jeśli pozwala Ci na to długość włosów.

Najlepiej do uzyskania efektu surferskiego looku spryskaj włosy solą morską i ugnieć w nieładzie. Sól morską możesz użyć też do zaczesania włosów do tyłu całkowicie klasycznie. Ja proponuje Ci zawsze objętość i nonszalancje. 

Cropp:

Jeśli nosisz króciutkie włosy postaw na crop z idealną linią jak od skalpela. Charakterna forma silnego faceta w takim włosowym wydaniu doda Ci wielkiej mocy. Tutaj nie musisz skupiać się na czesaniu włosów. Taka długość włosów jak w propozycjach nie wymaga dodatkowego wysiłku. 

I tak będziesz wyglądał The best.

Długie:

Włosy Dłuższe, półdługie, tutaj masz najłatwiejsze zadanie z własnymi włosami. Jednym z najważniejszych jest perfekcyjne cięcie z cieniowaniem włosów. Po drugie do ułożenia zastosuj sól morską Hair Resort Beach od KEVIN MURPHY, spryskaj włosy i ugniataj dłońmi. 

Surfer hair gotowy. Olśnisz wszystkich.

Tleniony blond:

Jeśli lubisz zaszaleć z włosami postaw na blond i strzyżenie Mulet Hair lub każde inne. Ważne by włosy były wycieniowane z lekkością. Postaw tutaj na inwencję twórczą samego siebie. Ja daje Ci tylko sugestie i pomysły. 

Najważniejsze jest: poczuj siebie ze swoją fryzurą w tym ważnym dla Ciebie dniu.