Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Najmodniejsze kurtki na sezon zimowy. Praktyczne fasony znajdziesz za niewiele ponad 100 zł
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.11.2023 11:18

Najmodniejsze kurtki na sezon zimowy. Praktyczne fasony znajdziesz za niewiele ponad 100 zł

modne kurtki zimowe
fot. reserved.com, cottonbro studio z pexels canva

Zima zagościła w Polsce na dobre, a w większości miejsc w naszym kraju spadł już śnieg. Temperatury znacznie się obniżyły, więc przyszedł czas, by wyciągnąć z garderoby zimowe kurtki. Jeśli chcesz nieco odświeżyć szafę, warto zerknąć na oferty popularnych sieciówek, które właśnie sprzedają modne i ciepłe kurtki. Niektóre z nich kosztuję niewiele ponad 100 zł!

Najmodniejsza zimowa kurtka na sezon 2023/2024

Decydując się na zakup kurtki zimowej, warto kierować się nie tylko jej wyglądem, ale praktycznością, wygodą i przede wszystkim zachowaniem ciepła. Jeśli jesteś osobą, która szybko marznie, warto poznać na dłuższy model, który zakryje również uda. W bardzo zimne dni warto postawić również na fason wyposażony z kaptur, wysoką stójkę oraz ściągacze przy rękawach.

Obecnie na rynku znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju kurtek, które dostaniemy w przystępnych cenach. Odpowiednie użytkowanie, a także czyszczenie i pranie zgodnie z zaleceniami producenta sprawi, że odzież posłuży nam na kilka sezonów.

5 modeli zimowych butów, które wspaniale wyglądają do jeansów. Francuzki wprost szaleją na ich punkcie

Najmodniejsze kurtki na sezon zimowy - przegląd sieciówek

Ciekawą ofertą zimowych, modnych kurtek może pochwalić się H&M. W sklepie znajdziemy wiele modeli - od krótkich i cienkich kurtek, po długie, bardzo ciepłe płaszcze. Naszą uwagę przykuła luźna, pikowana kurtka, która obecnie dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych - czerni, brązie i zieleni. Luźny fason sprawi, że bez problemu nałożymy ją na gruby sweter. Dodatkowo jest wyposażona w ściągacz, dzięki któremu niestraszne stają się silne wiatry. Jej cena to 164,99 zł.

Kurtka HM
Zimowa kurtka z H&M, fot. hm.com 

Warto odwiedzić również Reserved, gdzie pojawiło się wiele modeli kurtek zimowych. Naszą uwagę przykuły dwa podobne fasony, różniące się od siebie przede wszystkim długością. Krótszą dostaniecie za 219,99 zł, zaś dłuższa kosztuje 199,99 zł.

Kurtka Reserved
Zimowa kurtka z Reserved, fot. reserved.com
Kurtka Reserved
Zimowa kurtka z Reserved, fot. reserved.com

Najmodniejsze kurtki na sezon zimowy - przegląd sieciówek

Szeroką ofertą kurtek zimowych może pochwalić się również jedna z najbardziej lubianych w Polsce sieciówek, czyli Zara. W sklepie dostaniemy obecnie krótką, pikowaną kurtkę zimową z wysoką stójką oraz kapturem. Jej cena to niecałe 200 zł. 

Kurtka Zara
Zimowa kurtka z Zary, fot. zara.com

Jeśli szukasz nieco tańszej opcji, znajdziesz ją w Sinsay. Krótką czarną kurtkę z kapturem dostaniecie za 99,99 zł, zaś nieco dłuższy model kosztuje 20 zł więcej

Kurtka Sinasay
Zimowa kurtka z Sinsay, fot. sinsay.com
Kurtka Sinsay
Zimowa kurtka z Sinsay, fot. sinsay.com