Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Uchodzą za brzydkie, a nosi je coraz więcej kobiet. To już najmodniejsze buty tego sezonu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.11.2023 13:10

Uchodzą za brzydkie, a nosi je coraz więcej kobiet. To już najmodniejsze buty tego sezonu

Uchodzą za najbrzydsze buty w tym sezonie
Uchodzą za najbrzydsze buty w tym sezonie, fot. TikTok/@julia.hsiao; TikTok/@avery__lou

W tym sezonie można mówić o prawdziwym przewrocie w trendach! Do łask powracają słynne uggi, które zadebiutowały jeszcze kilka lat temu, a teraz znów królują - lecz w nieco innego formie. I choć wielu jest w nich zakochanych, inni określają je mianem najbrzydszych butów tej jesieni.

Najbrzydsze buty tego sezonu cieszą się ogromną popularnością!

Tegoroczny sezon jesień-zima obfituje w wiele zaskakujących nowości. Jedną z nich bez wątpienia są słynne buty uggi, które już teraz znalazły mnóstwo zwolenników na całym świecie. I choć wielu z nas nie jest zachwyconych ich wyglądem, który na pierwszy rzut oka przynosi na myśl domowe kapcie, obuwie to coraz częściej pojawia się w asortymencie kultowych sieciówek.

Uggi charakteryzują się ogromną podeszwą oraz wsuwanym fasonem, wykonanym z imitacji zamszu. Często posiadają też dodatkowe zdobienia w okolicach kostki, a do tego mogą występować w wielu kolorach. Coraz więcej sklepów decyduje się również na stworzenie butów przypominających popularne uggi, lecz różniących się nieco modelem lub barwą. Ich ciężki kształt i podobieństwo do domowych kapci sprawiają, że obuwie to już zyskało miano najbrzydszego w tym sezonie.

Jak dobrać torebkę do sportowych butów? Poznaj nasze nieśmiertelne zasady

Uggi podbijają serca kobiet na całym świecie!

Pomimo ogromnego hejtu, jaki spadł na kultowe uggi, buty te wciąż cieszą się olbrzymią popularnością i sympatią na całym świecie. Dziewczyny wybierają je, aby podążać za aktualnymi trendami, ale również ze względu na własną wygodę, bo trzeba przyznać, że model ten naprawdę komfortowo się nosi.

Ta jesienna nowość jest nie tylko wygodna i łatwa w zakładaniu - wystarczy po prostu wsunąć te buty na swoje nogi - ale też wyścielona jest zaskakująco ciepłych materiałem. Wszystko to sprawia, że noszenie ich sprawia czystą przyjemność. 

Istnieją dwie wersje kultowych uggich - na wyższej oraz niższej podeszwie. I choć dziewczyny zgodnie przyznają, że pierwszy model prezentuje się o wiele lepiej na zdjęciach, o wiele wygodniejszy jest ten drugi, który lepiej układa się na naszej stopie.

@julia.hsiao Ugg slippers sizing & differences! Comparing mustard seed Ugg Tazz to Ugg Tasman #ugg #uggs #uggslippers #uggtazz #tazzslipper #uggtasman #uggreview #fallmusthaves #fallshoes ♬ original sound - Julia Hsiao

 

Jak dbać o kultowe uggi?

Choć najsłynniejsze buty tego sezonu wyścielone są niezwykle ciepłym i przytulnym materiałem, który idealnie nadaje się na mroźne dni, nie da się ukryć, że nie jest to obuwie na deszczową lub śnieżną pogodę. Wszystko dlatego, że pokrywająca je imitacja zamszu bardzo łatwo się brudzi oraz może ulec przemoczeniu.

Całe szczęście istnieje niezawodny sposób na pozbycie się tego ryzyka. Wystarczy odpowiednio zaimpregnować nasze uggi. Po dokładnym spryskaniu ich specjalistycznym płynem nawet bieżący strumień wody nie pozostawia na nich śladu zniszczeń oraz mokrych plam. Taki specyfik można kupić w każdym sklepie obuwniczym.

Tagi: buty