Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nawet Gessler nie ma tak kosmicznych cen. Tyle kosztują herbatniki w Louis Vuitton
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 21.05.2024 12:55

Nawet Gessler nie ma tak kosmicznych cen. Tyle kosztują herbatniki w Louis Vuitton

Kawiarnia Louis Vuitton
fot. TVN, Louis Vuitton

Ile kosztują herbatniki Louis Vuitton? Gdzie znajduje się kawiarnia francuskiego domu mody? Co w niej znajdziemy i ile produktów można wziąć na wynos? 

Historia Louis Vuitton w skrócie

Louis Vuitton – luksusowy francuski dom mody z siedzibą w Paryżu stworzony w 1854 roku początkowo produkował walizki i torby. Obecnie marka jest domem mody z ekskluzywnymi ubraniami, dodatkami, butami i torebkami. Swój butik ma także w Polsce – mieści się on w domu handlowym VitkAc.

Najbardziej znany wzór – monogram Canvas – został zaprojektowany przez syna Vuittone, Georgesa w 1896 roku. 

LV jest najczęściej podrabianą marką w historii. Uwielbiana przez fashionistów na całym świecie. Często projekty legendarnego domu mody w swoich stylizacjach wybierają gwiazdy.

Milionerka przyłapana z podróbką torby Birkin Hermès. Tak rujnuje swoją legendę Pinko po latach zmienia logo. Koniec z ptakami. Teraz czas na…

Kawiarnia Louis Vuitton w Bangkoku

Kawiarnia Louis Vuitton w Bangkoku została otwarta 28 lutego i cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że przed budynkiem ustawiają się metrowe kolejki. Oprócz pysznej kawy serwowanej w kubku z logiem marki, znajdziemy ogromny wybór ciasteczek, ale i ceny są ogromnie duże. Jednak Ci, co stoją w kolejce i chcą zabrać ciasteczka ze sobą na wynos, mogą wziąć tylko 3 rodzaje. 

 

Największym szokiem cenowym jest paczka 5 herbatników LV. Zgadnijcie, ile kosztują?

Ile kosztują herbatniki z kawiarni Louis Vuitton?

160 złotych trzeba zapłacić za 6 herbatników z kawiarni Louis Vuitton w Bangkoku. Takich cen w swojej cukierni nie mają nawet Magda i Lara Gessler. LV to jednak marka ekskluzywna, pożądana, a co za tym idzie – za luksus trzeba zapłacić

Tylko pytanie, czy te ciasteczka w smaku są rzeczywiście tak luksusowo dobre, czy ich cena wynika z umieszczonego na nich monogramu?

lv_cafe___1709885090_f336c68b_progressive.jpg
LV The Place Bangkok
6-LVTHEPLACE_BANGKOK_CAFE_TABLEWARE_03_LVCOM_1600X2000_DII.avif
LV The Place Bangkok
5-LVTHEPLACE_BANGKOK_CAFE_TABLEWARE_05_LVCOM_1600X2000_DII.avif
LV The Place Bangkok
CAFE_ROOM_VISUAL_01_LVCOM_2048X1152_D13.avif
LV The Place Bangkok