Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > New Balance i Miu Miu wypuszczają sneakerso-klapki. Ten model za chwilę będzie wszędzie
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 10.07.2024 12:13

New Balance i Miu Miu wypuszczają sneakerso-klapki. Ten model za chwilę będzie wszędzie

New Balance i Miu Miu
fot. Instagram

Poznajcie z nami nowe buty, które staną się najmodniejszymi tego sezonu!

Kolaboracje w modzie

W modzie coraz więcej duetów i kolaboracji. Popularne sieciówki zapraszają do limitowanych kolekcji najbardziej prestiżowe domy mody i znanych projektantów. Ostatnie takie kolaboracje to Victoria Beckham i  Siedrés dla hiszpańskiej sieciówki Mango. Współprace tego typu zapoczątkował H&M z kolekcją Madonny, którą jako pierwszą zaproszono do zaprojektowania kolekcji dla szwedzkiej sieciówki. W kolejnych latach miejsce gwiazdy popu zajęły domy mody – Balmain, Versace, Kenzo i wiele innych.

Moda łączy także różne estetyki i style, jak te sportowe z eleganckimi, co pokazują takie kolaboracje jak: Adidas i Gucci, Karl Lagerfeld i Puma, Fila i Fendi, Supreme i Louis Vuitton.

Oczywiście także topowe gwiazdy zostają współtwórcami niektórych limitowanych kolekcji ubrań – np. Rihanna X Puma, Edyta Górniak X NAOKO czy Sandra Kubicka x Mohito.

Adidas sprzedaje brudne buty. Cena? Lepiej usiądźcie Nowy model Adidas Samba 2025. To już zupełnie inne buty. Z klasyczną wersją mają niewiele wspólnego

Topowa kolaboracja

Miu Miu i New Balance odniosły wielki sukces, wypuszczając swoje wspólne sneakersy w pierwszym kwartale 2024 roku. Był to hybrydowy model butów inspirowany New Balance 530, które znamy z minimalistycznego designu i połączenia skóry z zamszem. To, co było wyjątkowe, to dwa loga New Balance na boku i Miu Miu na języku. 

Jak podaje platforma Lyst był to jeden z najbardziej poszukiwanych produktów początkiem tego roku. Model jest nadal dostępny i kosztuje 4 500 złotych.

Po tym sukcesie ta kolaboracja łącząca sportową estetykę New Balance i elegancję Miu Miu powraca z nowym modelem.

nb.png
Miu Miu x New Balance fot. mat. prasowe
bvffr.png
Miu Miu x New Balance fot. mat. prasowe

New Balance i Miu-Miu wypuszczają sneakerso-klapki

Miu Miu i New Balance idą za ciosem. Powracają z nowymi butami – tym razem z klapkami typu Mule 2.0, które nadal mają dużo designu z klasycznego modelu New Balance 530. Mają bardzo płaską podeszwę, która w poprzednim wspólnym projekcie tych marek wpłynęła mocno na sukces. 

Loga New Balance z boku i Miu Miu na języku nadal są obecne. Klapki są również w odcieniach bieli, beży i brązów. Różnicą jedyną jest tylko to, że są to klapki, które idealnie sprawdzą się na obecną porę roku. 

Obie marki nie zdradziły jeszcze daty premiery tych butów, jednak ich zdjęcia dodane w ostatnich dniach do sieci zostały odebrane tak pozytywnie, że spodziewamy się kolejnego sukcesu.

gghh.png
Klapki Miu Miu x New Balance fot. Instagram @the.d.cart
vfrrrr.png
Klapki Miu Miu x New Balance fot. Instagram @the.d.cart
hhyy.png
Klapki Miu Miu x New Balance fot. Instagram @the.d.cart
ttttt.png
Klapki Miu Miu x New Balance fot. Instagram @the.d.cart